E pazakontë! Trajneri i lë në dorë skemat lojtarëve
13/02/2018 11:32

Lojtarët e Golden State Warriors bënë pa këshillat e trajnerit të tyre Steve Kerr gjatë pushimeve të ndeshjes ndaj Phoenix Suns.

Stërvitja e Vllaznisë, tentohet sulm me thikë ndaj trajnerit Gjoka
22/02 20:27
Korça mbron Skënderbeun
21/02 20:41
“Mos na vrisni ëndrrën”! Tifozët e Skënderbeut në protestë
21/02 13:55
Arbitrat reagojnë për sulmet: Presioni ndaj nesh nuk është i mirë
20/02 20:39
Korçë, protestë kundër UEFA-s
20/02 20:18
Akuzon Olsi Rama: Po manipulohet kampionati
20/02 10:06
Skuadra i pëson gol, grushta djalit që kap topat
19/02 17:32
Partizani-Kukësi, në 18:00 për vendin e tretë
19/02 12:57
“Duhet të kuptoj pse u dënuan Batha dhe Trashi”
19/02 11:07
Skënderbeu “harron” UEFA-n, fiton me përmbysje ndaj Kamzës
19/02 11:04
Mbrëmja e spektaklit të zhytjeve në NBA
18/02 08:55
Stadium i ri për Kukësin, Gjici: Investim përgjysmë me qeverinë
17/02 18:13
Tirana Tennis Academy, aktivitet për promovimin e sportit
17/02 13:54
Kombëtarja e Kosovës, nga ndeshja e parë tek eliminatoret e Botërorit
17/02 13:02
Ankth në pritje të dënimit; Skënderbeu vijon stërvitjen. Tifozët në Korçë, mosbesues
16/02 20:13
Skualifikohet skiatorja shqiptare, gabim teknik për Suela Mëhillin
16/02 12:13
Ski, Mëhilli e mbyll në vendin e 53-të “Slalomin gjigant”
15/02 12:27
Futbollisti rus pastron hundët me kartëmonedhë prej 5000 rublash
15/02 10:11
Partizani jashtë Kupës, kalon Flamurtari dhe Skënderbeu
15/02 10:02
Iuliano akuzon: Në Shqipëri, të gjithë luajnë baste
15/02 09:29