Dosja greke e ish-policit
05/02/2018 21:07

Pas konfirmimit nga policia greke, se Efthimios Efthimiou është akuzuar në të kaluarën e tij në Greqi, midis të tjerash për trafikimin e 6 kilogramë kokainë nga Kolumbia në Aeroportin e Frankfurtit, si dhe për trafikimin e paligjshëm të emigrantëve nëpërmjet Aeroportit “Eleftherios Venizelos” dhe Doganës së Kapshticës në vitet 2008-2009, edhe avokati i tij Sakis Kehajoglou, i njohur gjithashtu si avokati i Alket Rizait, ka folur në Top Channel për të kaluarën e shtetasit grek, që tashmë akuzohet për vrasjen e Devi Kasmit.

Bordi i UT akuzon Rektorin Koni: Uzurpoi kompetencat
19/02 21:18
Hetimet për Tiranë-Elbasan, Haxhinasto merret në pyetje
19/02 20:41
Kundër HEC-eve edhe në Kukës, banorët refuzojnë ndërtimet mbi lumin Reka
19/02 20:27
Aksidenti i rëndë në Shkodër, 10-vjeçarja në gjendje të rëndë
19/02 15:18
Hetim ekstradimit të “financierit”, Prokuroria pyet avokatin e Nezar Seitit
19/02 15:14
Haxhinasto merret në pyetje
19/02 15:07
Shqipëria josh bizneset italiane
19/02 15:02
Anulohen HEC-et në Osum
19/02 14:51
Apeli Durrës lë në burg Dashamir Xhikën dhe Andi Tomën
19/02 14:46
Aksidenti shuan familjen
19/02 09:39
Kryeministri grek autorizon negociatat finale me Shqipërinë
19/02 09:34
Ariu nuk fle më në dimër prej ngrohjes globale
18/02 15:52
Kalaja në Gjirokastër po dëmtohet
18/02 10:39
Gripi po tërhiqet, më pak të prekur nga sëmundja
17/02 22:26
Replika me Haradinajn, Rama: Debatet normale
17/02 15:16
10-vjetorin e Pavarësisë kosovarët e festojnë në Shqipëri
17/02 14:58
Krisje e gotave të Pavarësisë, debati Rama-Haradinaj mbyllet me dolli
17/02 12:18
10-vjetori i Pavarësisë së Kosovës, Presidenti Meta mesazh urimi
17/02 11:00
Rrëshqitjet e dheut në Gjirokastër, banorët protestë në rrugën nacionale
16/02 23:47
Ndihma ekonomike, Ministria: Raste abuzimesh. PD: Publikoni kriteret e përfitimit
16/02 21:11