Del në shitje veshja ikonë e Princeshës, fustani i preferuar i Dianës
19/11/2019 07:09

Ishte fustani i preferuar i Dianës, dhe sot konsiderohet si veshja e saj ikonë. Princesha e mbajti veshur kur kërceu me John Travoltën në Shtëpinë e Bardhë, një moment që mbeti i rrënjosur në kujtesen e shumë njerëzve.

Gazetarët e “luftës” kërkojnë ndihmë/ “Po Gazetarët me shkurtime pagash dhe shkurtime stafi”
02/04 19:30
Top News – Gazetarët, letër të hapur/ Duan paketë lehtësuese për mediat
02/04 19:22
Top News – Blinda dhe ambulanca/ Infektivi me foto, çfarë ndodh!
02/04 19:18
Turizmi i përjashtuar nga ndihma/ Asnjë biletë dhe asnjë udhëtim prej nisjes së pandemisë
02/04 19:15
Pezullohen qiratë e biznesit /Rama: gjobë kush bën presion për të marrë qeratë
02/04 19:12
Lajme WEB – Ora 19:00 – 02 Prill 2020
02/04 19:01
Top News – SHBA në kthetrat e koronës/ Bota drejt 1 milionë rasteve
02/04 19:00
Top News – Mafia e vizave/ SPAK dorëzon dosjen, 17 të pandehur
02/04 18:48
Top News – UFC, Sfida me Ferguson/ Khabib tërhiqet,shkak korona
02/04 17:50
Top News – Shpërthimi i epidemisë/ A ndihmojnë ushtrimet fizike
02/04 17:48
Top News – Ndalesa e punës/ Qeveria ndalon pagesat e qirave
02/04 17:28
Top News – Epidemia në Itali/ Kur mbaron makthi
02/04 17:26
Top News – Europa Lindore/ A është më rezistente nga korona
02/04 17:21
Top News – Sa mbrojnë maskat/ Ato të copës lahen me ujë të nxehtë
02/04 17:16
Top News – Masa të forta në Kinë/ Ndalohet mishi i qenit dhe maces
02/04 17:14
Top News – Replikat Bylykbashi-Rama/ U arrestua kryeministri në Bologna!
02/04 17:13
Top News – Të zbatohet rregullorja për ekuipazhin në portin e Durrësit
02/04 17:12
Top News – Xhaçka pas akuzave të PD/‘ Regjisorët e pashpresë të Babales’
02/04 17:10
Top News – Kriza e koronës/ ‘Gëzon’ natyra në jug të Francës -Pa koment
02/04 17:07
Top News – 5 Respiratorë të rinj/ Mbërrijnë në spitalin
02/04 17:03