Del në shitje veshja ikonë e Princeshës, fustani i preferuar i Dianës
19/11/2019 07:09

Ishte fustani i preferuar i Dianës, dhe sot konsiderohet si veshja e saj ikonë. Princesha e mbajti veshur kur kërceu me John Travoltën në Shtëpinë e Bardhë, një moment që mbeti i rrënjosur në kujtesen e shumë njerëzve.

Top News – Hoti-bisedimet me Serbinë/ Mund t’i vazhdoj edhe pa Thaçin
03/07 15:30
Vetëflijohen, nënë e bijë! Të afërmit e viktimave: Ishin praktikante të një sekti fetar
03/07 15:27
Opozita e re, kusht vetëm listat/ Murrizi: Të gatshëm të heqim dorë nga pragu dhe koalicionet
03/07 15:24
Top News – Basha në Velipojë/ ‘Turistët nga Kosova i pengon Rama’
03/07 15:22
HEC në Shqipëri, pikë doganore në Durrës/ Hoti: Me Ramën u dakordësuam për 3 projekte ambicioze
03/07 15:22
90 infektime dhe 3 viktima/ 35 në Tiranë. 80 të shtruar në spital, mes tyre dhe një foshnje 2 muajsh
03/07 15:08
Top News – Vetëflijimi në Tiranë/ Vajza disa muaj e vdekur në shtëpi
03/07 15:08
Top News – Macron emëron Jean Castex si kryeministër të ri në Francë
03/07 14:36
Top News – Pandemia në Ballkan/ Beogradi kthen gjendjen e emergjencës
03/07 14:28
Top News – Në Turqi nis procesi gjyqësor për rastin Khashoggi
03/07 14:22
Hoti vizitë në Shqipëri/ Kryeministri Rama pret homologun nga Kosova
03/07 13:55
Top News – Koronavirusi, OBSH: 20% e pacientëve me Covid-19 kanë zhvilluar simptoma të rënda
03/07 13:53
“Vuçiç të shkojë dhe në Hënë…”/ Rama: Ta harrojë se negocion me Perëndimin pa shqiptarët
03/07 13:44
Top News – Zbutja e masave ndaj koronavirusit/ Kush u nxitua e pësoi!
03/07 13:28
Top News – Automatik me silenciator/ Shkodër, kapet vrasësi me pagesë
03/07 13:27
Edicioni Informativ, 3 Korrik 2020, Ora 12:00
03/07 13:24
Top News – Festivali muzikor në Belgjikë, i sigurt nga korona!
03/07 13:14
Vetëflijohen nënë e bijë/ U gjetën pa jetë në banesë, ishin praktikante të Jehovait
03/07 13:13
Top News – Kosova, moslëvizja e lire/ Rama-turp për BE që e mban peng
03/07 13:12
90 infektime dhe 3 viktima/ 35 në Tiranë. 80 të shtruar në spital, mes tyre dhe një foshnje 2 muajsh
03/07 13:10