Debat për të mos u humbur mes Grida Dumës dhe Delina Ficos për shkaqet e krimeve në familje
28/02/2020 00:45

“Open”, emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë.  Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e  rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi “Open” për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Ngjela në Open: Pandemia do na bëjë njerëz më të mirë dhe shoqëri më solidare
27/03 18:36
Avokat Ngjela: Po shkruaj një libër për karantinën. 4 vajza tregojnë historinë në roman
27/03 18:25
Open- Përballja me korona, Olta Xhaçka dhe Ogerta Manastirliu tregojnë zhvillimet e fundit
27/03 04:33
Mjeku shqiptar në SHBA: Shqiptarët e prekur nga Koronavirus nuk shkojnë në spitale
26/03 23:53
Koronavirus përplas SHBA-të dhe Kinën, Shtuni dhe Tirana flasin për teoritë konspirative
26/03 23:40
Regjisori i Portokallisë Altin Basha ka “ndërruar” profesion në karantinë
26/03 23:11
“Fëmijët po vuajnë izolimin” Doktoresh Juna Anagnosti këshillon se si duhet ti motivojmë fëmijët
26/03 23:11
Çrregullimet në frymëmarrje te fëmijët janë një shenjë alarmi, Kuli: Ja kur duhet të bëheni merak
26/03 23:11
Shefja e infektivit të pediatrisë flet për 4 fëmijët shqiptarë të prekur nga koronavirus
26/03 23:11
Si të mbrohemi në shtëpi nga Koronavirus? Këshillat e mjekut anestezist Roland Xhaxho
26/03 22:44
Ja si pastrohet një ambjent i prekur nga koronavirus me llampën ultraviolet. Flet Xhaxho
26/03 22:38
Përse nuk bëjmë në testime masive? Manastirliu: Ne do të bëjmë aq testime sa të kërkojnë ekspertët
26/03 22:34
“Kemi porositur 10 mijë teste”, Ministrja Manastirliu jep lajmin e mirë dhe flet me shifra
26/03 22:18
U takua disa herë me Skënder Bratajn, a e ka bërë testin e koronavirusit Manatrirliu?
26/03 22:17
6 masat e OBSH. Manastirliu: Jemi duke ndjekur të gjitha hapat, qeveria po punon në disa drejtime
26/03 22:04
Manastirliu në Open: Ja kur do të fillojë nga puna spitali për koronavirusin
26/03 22:04
Ministrja Xhaçka tregon se si do të funksionojë skema e emergjencës për qytetarët në nevojë
26/03 21:49
Si po i disiplinon ushtria qytetarët e pabindur? Flet në Open Ministrja Xhaçka
26/03 21:47
Open-Si po përballemi me Covid-19? Bushati,Haxhiu & Nurellari debatojnë pas rrëzimit të Albin Kurtit
26/03 04:12
Teza provokative e Spartak Ngjelës: Po sikur Albin Kurti të nxjerri Vjosa Osmanin për Kryeministre?
26/03 00:00