Cilësia e mësimdhënies, studentëve u dërgohet “Sondazhi Kombëtar”
19/04/2019 15:22

Të rinjve që ndjekin studimet e larta në Shqipëri u është dërguar në “e-mail” prezantimi me “Sondazhin Kombëtar të Studentëve”, i cili është një instrument matës mbi opinionet e studentëve në institucionet e Arsimit të Lartë.

135 raste të reja dhe 1 humbje jete/ Tirana shënon rritje të infektimeve në një ditë, 113 persona
08/08 12:46
100 plumba hotelit në Pogradec/ Pronari: atentatorët qëlluan makinat. Në shënjestër djali im
08/08 12:46
Top News – Breshëri me armë/ Tushemisht, flet pronari i hotelit
08/08 12:04
Top News – 30 mijë euro në Kakavijë/ Nuk u deklaruan në pikën kufitare
08/08 11:56
Top News – ‘Mos fluturo në timon’/ Policia shton kontrollet në rrugë
08/08 11:56
Top News – Vendimi i Kushtetueses/ Rrëzohet kërkesa e Marjan Rrokut
08/08 11:48
Flet pronari i hotelit ‘Voloreka’: Atentatorët qëlluan me kallashnikovë … – Pa koment
08/08 11:05
Dy atentate në 7 ditë në hotel ‘Voloreka’, pamjet e kamerave nga atentati i parë: Pa koment
08/08 10:44
Top News – ‘Beteja ime me covid’/ Nora Malaj-pas 16 ditësh jam mirë
07/08 23:10
Top News -Deklarata e Piperos/ Të infektuarit aktive janë më shumë
07/08 23:08
SHBA, bilanc tragjik nga Covid-19/ Arrin në 160 mijë numri i viktimave nga Covid-19
07/08 20:21
135 raste të reja dhe 1 humbje jete/ Tirana shënon numrin rekord të infektimeve në një ditë
07/08 19:57
Tërmeti, dosja e parë në Gjykatë/ Bashkoi dy apartamentet, i bëri furrë buke dhe …
07/08 19:51
Top News – SHBA-mbështesim SPAK/ ‘Jo kërcënime për punën e tyre’
07/08 19:47
Ylli Ndroqi apelon sekuestron/ Të gjithë pronat janë vënë nën administrimin e shtetit. Edhe mediat
07/08 19:43
“Mbështesim me forcë SPAK”/ SHBA: Të bëjnë punën pa kërcënime dhe kanosje
07/08 19:32
Top News – Covid-19 në Kosovë/ 3 viktima, 181 raste të reja
07/08 19:24
Top News – Investime në Dimal/ Klosi-destinacion i ri turistik
07/08 18:48
Top News – OFL formular Jambellit/ Urdhëruesi i vrasjes së Artan Cukut
07/08 18:06
Top News – Propozimi i djeg shtëpinë/ I riu shqiptar nuk dorëzohet
07/08 17:32