“Burgaxhi është”, Bushati flet për arkitektin të cilit Qeveria i ka besuar projektet kryesore
09/12/2019 22:59
Open – “Ndryshimet Kushtetuese”- Ulsi Manja dhe Rudina Hajdari përplasen me Bushatin dhe Zekthin
17/07 04:06
“Nëse njerëzimi do mbante maskë, koronavirus do zhdukej për 2 javë”- Pipero në Open
17/07 01:00
“Dita kur bota ndaloi”- 3 muaj deklarata dhe emocione në Open të përmbledhura në 10 minuta
16/07 23:55
Rudina Hajdari zbulon detaje nga partia e re që do krijohet së shpejti
16/07 23:52
Lajmi në Open- Parlamenti Evropian fshin deklaratën e fortë të 3 eurodeputetëve
16/07 23:51
Ulsi Manja: Marrëveshja e 5 qershorit do votohet pikë për pikë, ja çfarë përmban ajo
16/07 23:46
Bushati përplaset me Manjën: Nuk bën lista të hapura ai që ka 20 vjet që nuk bën zgjedhje në parti
16/07 22:38
Manja vendos të flasë për ‘Dibrën’: Jam shumë dinjitoz dhe i gatshëm që të flas para drejtësisë
16/07 22:34
Zekthi ja thotë në sy Manjës: Ju nuk keni pedal frenash, keni vetëm pedalin e gazit
16/07 22:33
Ulsi Manja i përgjigjet nga Open Presidentit Meta pas deklaratave të forta të Kreut të Shtetit
16/07 22:33
“Ku e keni gjetur këtë”, Vehap Kola përplaset me Rudina Hajdarin në Open
16/07 22:27
‘Partia Demokratike humb ndërsa Opozita fiton’, Spahiu zbërthen formulën e zgjedhjeve të ardhshme
16/07 22:09
Debat i ashpër mes të ftuarve në Open, Eni Vasili detyrohet të kërkojë publicitet
16/07 22:01
Fitimim Zekthi krahason Ramën me Putin dhe Chavez: Po bën një hile të shëmtuar
16/07 22:01
“Po po se ka jetuar disa vite me mamanë time”, ironia therëse e Bushatit ndaj Manjës për Ramën
16/07 22:01
Akt banditesk i Ramës, Bushati tregon se si do të lexohet marrëveshja pas disa kohësh
16/07 21:46
Eni Vasili pyet Rudina Hajdarin: Përse e prishët produktin e Këshillit Politik?
16/07 21:45
I përmendi përgjimet e Dibrës, Manja-Zekthit: Ishe në listën e PD, ishe legjitim apo jo?
16/07 21:42
Ulsi Manja “pranon” heqjen e koalicioneve parazgjedhore: Po the lista të hapura…
16/07 21:32
Open – Lista të hapura apo të mbyllura? Debate mes Bushatit, Shabanit, Bolinos dhe Abilekajt
14/07 03:43