Britania, 939 viktima sot/ Kryeministri Johnson kalon natën e dytë në terapi intensive
08/04/2020 21:56

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top News – Grenell do të dorëhiqet nga posti i ambasadorit në Gjermani ?
25/05 12:06
Pesë cisterna iraniane provokojnë Shtetet e Bashkuara
25/05 10:56
Tërmeti me magnitudë 5.6 godet Zelandën, ja reagimi i kryeministrës në transmetim live
25/05 10:56
Top News – Italia po ia del mbanë/ Më pak vdekje e të prekur nga Covid
24/05 20:20
Top News – Vetëm 36-vjeç/ Mark Zuckenberg, njeriu i tretë më i pasur i botës
24/05 20:17
Top News – Talibanët në Afganistan/ Armëpushim për festën e Bajramit
24/05 17:32
Top News – Studimi i fundit/ Ku rrezikon të marrësh virusin
24/05 16:32
Top News – SHBA dhe Kina/ Një hap larg luftës së ftohtë
24/05 16:07
Top News – Rikthim në hapësirë/ Gati nisja nga tokë Amerikane
24/05 15:30
Top News – Efektiviteti i vaksinës/ Rezultatet e para, në vjeshtë
24/05 15:30
Top News – Fitër Bajrami nëpër botë/ Një festë ndryshe për të gjithë besimtarët myslimanë
24/05 13:21
Top News – Protesta në Hong Kong/ Policia përdor gazin lotsjellës mbi qindra demonstrues
24/05 13:15
Top News – Nis gjyqi ndaj Netanyahut
24/05 12:56
Top News – Koronavirusi i ri/ Studimi: Shkatërrues për gratë
24/05 12:37
Top News – Deklarata nga laboratori në Wuhan: Kishim viruse por jo Sars Cov 2!
24/05 12:34
Astronomët zbulojnë galaksinë që nuk duhet të ekzistonte
24/05 02:21
Top News – Sri Lanka lejon dasmat/ Por dhëndri të mos puthë nusen
23/05 17:07
Top News – Befason Afrika/ Virusi nuk po bën ‘kërdinë’
23/05 16:24
Top News – Virusi në Milano/ Edhe manekinët ‘përdorin’ maska
23/05 15:05
Top News – Bajrami, Bota Islame/ Kremtime në kohën e koronavirusit
23/05 15:05