Basha takon austriakët: Kërkova hapjen e negociatave
08/06/2018 14:56

Takimin e radhës me partnerë ndërkombëtarë, Lulzim Basha e zhvilloi këtë të premte me dy deputetët austriakë, Reinhold Lopatka dhe Michael Hammer te Partise Popullore austriake.