Basha: Edi Rama po bllokon integrimin për Tahirin dhe Xhafajn
07/06/2018 12:13

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, pasi kryeministri Edi Rama erdhi në sallën e Kuvendit, deklaroi nga foltorja të enjten se kreu i qeverisë “po bllokon integrimin për Tahirin dhe Xhafajn”.