Asambleja e FSHF-së, Duka: Klubet, probleme financiare. Reformim licencimit
15/04/2019 15:52

Federata Shqiptare e Futbollit mbajti Asamblenë e saj të Përgjithshme, mbajtur në kushte të zakonshme, ku u diskutuan dhe u morën një sërë vendimesh, mes të cilave ishte ai për disas ndryshime statutore. Pas mbylljes së Asamblesë, presidenti Duka pranoi problemet financiare të klubeve.

Arena Kombëtare drejt përfundimit, FSHF ka në projekt edhe dy stadiume të reja
15/06 21:09
Trajneri i ri i partizanit /Franko Lerda merr ekipin kryeqytetas
14/06 16:16
Boksierët shqiptarë në Shkodër/ Nga Kosova dhe Maqedona, stërviten për lojërat europiane
14/06 14:08
4 lojtarë për ekipin A, Bushi shmang ‘tradhtinë’ të U-21
13/06 20:30
Skandal në Federatën e Qitjes, presidenti çon të birin në Evropian
13/06 20:09
Brazil, në përgatitjet e fundit të Copa America 2019
13/06 19:39
Rally Albania/ Fitues i etapës së 4-të një shqiptar
13/06 19:17
Rally Albania 2019 në Voskopojë/ Gara mbyll etapën e 3
12/06 13:02
Rally Albania/ Pilotë nga disa vende të ndryshme garojnë në Shqipëri
12/06 12:57
Mountainbike në Austri, Hannah rrëmben fitoren
11/06 13:01
Fitorja është një detyrim,të martën në “Elbasan Arena” përballja me Moldavinë
10/06 20:01
“Nata e mbretërve”; Ndeshja e yjeve për bamirësi
10/06 17:17
Kombëtarja në Islandë, tekniku Reja kërkon pikë në debutim
07/06 20:16
Sot në fushë Kosova, luhen kualifikueset për Euro 2020
07/06 17:26
Rrëfehet ish-menaxheri: Pasioni (jo) i fshehtë i Bob Marley
07/06 13:28
WakeUp/ “Euro 2020”, kombëtarja kuqezi gati nesër për Islandën
07/06 13:19
Ekskluzive, Igli Tare: Reja, zgjedhja e duhur. Shqipëria mund të dalë në vendin e dytë
06/06 16:27
UEFA flet shqip. Shqipëria, e përfaqësuar në 8 komisione të ndryshme
06/06 16:26
Futbollistja 11 vjeçare/ E mitura mes kampionëve të Shqipërisë në U 12
06/06 13:14
Kualifikueset e “Euro 2020”, Berisha e Kaçe besojnë te fitorja
05/06 16:12