Asambleja e FSHF-së, Duka: Klubet, probleme financiare. Reformim licencimit
15/04/2019 15:52

Federata Shqiptare e Futbollit mbajti Asamblenë e saj të Përgjithshme, mbajtur në kushte të zakonshme, ku u diskutuan dhe u morën një sërë vendimesh, mes të cilave ishte ai për disas ndryshime statutore. Pas mbylljes së Asamblesë, presidenti Duka pranoi problemet financiare të klubeve.

Superkupa në basket për femra, Flamurtari mposht Tiranën
18/04 14:13
Kampionati i Atletikës për të rinj, pjesëmarrës edhe Iliria e Prizreni
18/04 10:32
Prezantohet Edy Reja, ka firmosur deri në nëntor
17/04 20:04
Champions, në mbrëmje përcaktohen dy gjysmëfinalistët e tjerë
17/04 12:31
Kupa e Shqipërisë, hidhet shorti i gjysmëfinaleve
16/04 15:27
Champions, Barça e Juve kërkojnë të presin “biletat” e gjysmëfinaleve
16/04 15:06
Wake Up/ Erkand Qerimaj sjell medaljen e botërorit në Shqipëri pas 17 vitesh
16/04 12:28
FFK me aktorët e garës/ Trukimet e futbollit në Kosovë
16/04 09:51
A është ky autogoli më qesharak që keni parë ndonjëherë?
15/04 17:35
Asambleja e FSHF-së, Duka: Klubet, probleme financiare. Reformim licencimit
15/04 15:52
Wake Up/ Boksieri Albi Sorra drejt titullit kampion bote
15/04 12:49
Kupa e Kombeve, spektakël në shortin e hedhur në Afrikë
13/04 14:40
Cana inauguron fushën e re sportive në Shkodër
12/04 15:32
Momenti i tmerrshëm kur një gjimnaste thyen të dyja këmbët (KUJDES! Pamje të rënda)
08/04 12:36
Europiani i Peshëngritjes, Shqipëria synon zonën e medaljeve
07/04 22:28
Kategoria Superiore mbyll fazën e tretë, duel në distancë për titullin
06/04 12:32
Flamurtari “lë pushimet”, të shtunën impenjohet ndaj Tiranës
05/04 15:25
Përgatitjet për Evropianin, Kombëtarja stërvitet për takimin e Gjeorgjisë
30/03 17:02
Sot Andorra-Shqipëri, ku fitorja është një detyrim
25/03 17:53
Shkarkimi i Panuccit, Duka: Mund të bëhej edhe më parë
23/03 22:53