Arrestohet dy rusë/ Më jaht po bënin kontrabandë nafte në Sarandë
25/08/2019 21:55

U arrestuan në flagrancë për “Kontrabanda me mallra për të cilat paguhet akcizë ose me pezullim të plotë apo të pjesshëm nga detyrimet doganore ose të akcizës”, kryer në bashkëpunim dy shtetas rus.

Mungesa nga gripi/ Pakësohet numri në klasat e shkollave 9-vjeçare
18/02 20:00
Shtëpia e re e familjes Subashi/ Ka nisur të ndërtohet në Likesh të Shijakut pasi tërmeti i la pas strehë
18/02 19:37
Kalon për gjykim çështja ndaj Agim Kajmakut, akuzat mbeten të njëjta
18/02 19:20
Bypass-i Vlorës, zgjidhet problemi i shpronësimeve
18/02 17:38
Koncesioni për check-up/ PD, padi me 7 akuza në SPAK qeverisë
18/02 17:32
Rama të riut që ishte në kafe: Hajde puno, apo do doganier? Djali: Po, kam mbaruar shkollën
18/02 17:02
Paratë e donatorëve/ Varhelyi: S’do tolerojmë korrupsion
18/02 16:47
Mbahet premtimi, rindërtohet kopshti dhe çerdhja e re në Kodër Kamëz
18/02 16:13
Gripi, epidemia po zbutet/ Më pak të prekur në spital me komplikacione
18/02 16:06
Një automjet aksidenton rëndë motorçiklistin në aksin Grabjan-Divjak
18/02 16:04
Të pastrehët e Laçit Banorët duan ndërtim të ri, nuk i besojmë më pallatit
18/02 15:45
Punëtorë të huaj për rindërtimin/ Rama në Durrës, ndërtuesit ankohen se s’ka punëtorë
18/02 15:40
Pika e kthesës për Shqipërinë/ Çfarë përfitoi vendi nga konferenca e donatorëve
18/02 15:26
Donacionet u dhanë me garanci/ Qeveria dhe donatorët nënshkruajnë marrëveshjen
18/02 15:19
Donacioni modest i SHBA, zhgënjim brenda BE
18/02 15:03
Misteri vazhdon! Tragjedia e Bulqizës/Asfiksi, viktimat mund të kenë ndërruar jetë nga soba e drurit
18/02 14:57
Furnizimi me ujë, 200 mijë konsumatorë pa matesa
18/02 14:29
Sot makina e së vërtetës! Nis testimi për 8 kandidatët e Byrosë Kombëtare të Hetimit
18/02 13:46
Shqipëria merr 1.15 miliardë euro/ Donacionet për rindërtimin pas tërmetit përtej pritshmërive
18/02 13:28
Mungesa nga gripi/ Pakësohet numri në klasat e shkollave 9-vjeçare
18/02 13:27