Aksident i rëndë në 6 Orët e Spa, piloti brazilian thyen të dyja këmbët (Video)
04/05/2018 18:35

Braziliani Pietro Fittipaldi pësoi një aksident të rëndë në pistën belge të Spa-Francorchamps, aty ku po zhvillohet gara e 6 Orëve të Spa. Sipas Federatës Ndërkombëtare të Automobilizmit (FIA), Fittipaldi ka thyer të dyja këmbët.

Licencimi i klubeve, 4 ekipe të Superiores “ngelin në klasë”
21/05 15:47
Peshëngritja, presidenti i Federatës europiane “pajton” KOKSH-in me FSHP-në
21/05 15:36
Golloborda organizon sërish kampionatin e mundjes tradicionale
20/05 15:42
Futboll dhe politikë, Vllaznia në mes të “udhëkryqit”
19/05 20:09
Ekuacioni i Superligës, kush do shkojë me Lushnjen në Kategorinë e Parë?
18/05 15:42
Tirana kampione… e Kategorisë së Parë. Lojtarët nuk ngrenë kupën
16/05 21:23
Nuk i bie dot gomarit, i bie samarit
16/05 20:07
Penalltia “fantazmë”, vë në pranga arbitrin
16/05 13:55
Përplasja e frikshme kokë më kokë, futbollisti në spital pa ndjenja
16/05 08:27
Finalja e Perëndimit në NBA, Golden State fiton ndeshjen e parë ndaj Houston
15/05 14:15
“Betejë gjinore” në Romë, Sharapova sfidon Nadalin
15/05 11:04
Mastersi i Romës, kualifikohen Djokovic e Goffin
15/05 10:57
Kërkon të tërhiqet, por trajneri i pashpirt nuk e lejon. Përfundimi? Shumë gjak
15/05 09:46
Autogol i pashpjegueshëm në Suedi
14/05 21:09
Shkodra, “në zi” për Vllazninë. Kuqeblutë mund ta festojnë 100-vjetorin në Kategorinë e Parë
14/05 20:03
11-metërshi “fantazmë” që ende nuk dihet pse u akordua
14/05 19:36
Partizani “zhyt” Vllazninë!
13/05 21:01
Exclusive/ Shtëpia e re e kuqezinjve
13/05 13:40
Duka i kërkon takim kryeprokurores Arta Marku
12/05 15:14
“Late Late Show”, Ibra trazon ujërat: Statuja e CR7? Do ta kisha shkarkuar skulptorin
11/05 13:59