A ka te drejtë Policia e Shtetit të kontrolloje qytetarët? Replika mes Manjanit dhe Ndrecës
10/02/2020 23:11

“Open”, emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi “Open” për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open-A e kaloi Shqipëria të keqen?Flasin Pipero dhe Silva Bino; analistët debatojnë për masat e reja
09/04 04:56
Testi është dalje nga dëshpërimi, Ngjela kundër atyre që thonë: Ka dhënë rezultat por…
09/04 00:27
Mjekimet që po bëjnë “çudira” në SHBA, Mehaj: Qentë nuk e transmetojnë virusin, macet po
09/04 00:22
Lidhja me mjeken Valbona Behaj në Chikago ndërpritet nga këmbanat në homazh të mjekëve
09/04 00:17
Një kompani prestigjoze ka porositur në Shqipëri 30 mln maska, ja çfarë kërkojnë Fasonet nga Qeveria
08/04 23:57
Italianët “duan” më shumë Ramën se Putin, Macron apo Trump, Bolino: Ja ku u bazua sondazhi
08/04 23:40
Debat mes Bolinos dhe Rakipllarit. A duhet ta ndihmojë Qeveria median apo jo?
08/04 23:38
Sponsorat janë tërhequr, media është në vështirësi, paralajmerimi i Rakipllarit dhe Bolinos
08/04 23:35
Bolino: S’është normale që mjekët të marrin lejë për të dalë në Tv, Eni Vasili: Situata është tejkaluar
08/04 22:51
“Nuk ka transparencë mbi shifrat dhe testimet”, Rakipllari kritik me Qeverinë për situatën
08/04 22:50
“Heqje të lejes së drejtimit dhe heqjes së lirisë”, Rakipllari dhe Bolino flasin për vendimin e Ramës
08/04 22:39
“Infodemia nuk është vepër penale” Bolino, Rakipllari dhe Eni Vasili batuta në Open
08/04 22:39
Historia e trishtë e pacientit 19 vjeçar që ka prekur mjeken Shqiptare në Itali
08/04 22:19
Andriada Meta, flet mjekja që punon në spitalin ku jane numri më i madh i personave me Covid 19
08/04 22:18
Video e vajzës 9 vjeçare që emocionoi Piperon & i rrëmbeu përgjigjen e rëndësishme se kur “lirohemi”
08/04 22:11
Me doreza apo pa doreza Mjeku infeksionist, ska asnjë ndryshim, lani duart
08/04 22:10
Mit apo e vërtetë? Pipero: Vendet që kanë aplikuar vaksinën ndaj tuberkulozit kanë më pak raste
08/04 22:10
Ja si e shpjegon Pëllumb Pipero kurbën e rënies së personave të prekur nga koronavirus
08/04 22:09
A është ky numri real i të prekurve me Covid 19? Bino: Kush ka dashur e ka bërë testin
08/04 22:09
“Virusi rri në ajër”, ekspertja Silva Bino: Do duhet kohë të krijojmë imunitetin
08/04 22:08