A do të jetë Erion Veliaj Kryeministri i ardhshëm? Veliaj “surprizon” me përgjigjen
24/06/2019 22:51
Kur do ta filloni reciprocitetin dhe si? Çili pyet Kurtin nëse është i realizueshëm ky premtim
21/11 22:25
Kurti: “Shengeni Ballkanik” platformë për Jugosllavinë e Re. Ja çfarë thotë për takimin e Durrësit
21/11 22:19
“Bashkimi Kombëtar” dhe tezat e Vetëvendosjes përplasin Kurtin me analistët
21/11 22:17
Bushati: Albin Kurti po përdor gjuhën e drunjtë, po i hedh kova me ujë të ftohtë…
21/11 21:58
Ja çfarë thotë Albin Kurti për bashkimin kombetar tani që pret të veshë “kostumin e Kryeministrit”
21/11 21:58
“Lajthitje e Vetevendosjes”, Albin Kurti i përgjigjet deklaratave të kryeministrit Rama
21/11 21:51
Albin Kurti në Open: Për besë nuk i kam ndjekur zhvillimet politike në Shqipëri
21/11 21:45
Bushati-Metës: Po i thoni Shqiptarëve se votimi 5 me 0 për ju, është bërë me gjyqtarë të kapur?
20/11 16:55
Open – Akuzat e forta të Metës. “Vagabondë ndërkombëtarë, i kam përkëdhelur më shumë seç duhet”
19/11 07:12
“Pjesën më destruktive të Opozitës e kam në shtëpi”, ja çfarë thotë Meta për Kryemadhin
18/11 23:34
Rakipllari-Metës: Përplasje me Ramën keni vetëm kur ndaheni, jo kur jeni bashkë
18/11 23:33
Meta: Parlamenti shpërndahet me dekret të Presidentit. “Zgjidhje referendumi”
18/11 23:29
“Një nga 3 rrugët që i ngelet Shqiptarëve është që të marrin armët”, Meta sqaron deklaratën e fortë
18/11 23:29
Bushati i përmend Metës dorëheqjen. Meta: Po më kërkon të bëj rolin e kreut të Opozitës
18/11 23:17
Meta “zbërthen” përplasjet për Gjykatën Kushtetuese dhe ja hedh fajin Kuvendit, ndërhyn Dudushi
18/11 23:16
A ka rëndësi Gjykata Kushtetuese për të ardhmen politike të Ilir Metës? Ja si përgjigjet Presidenti
18/11 23:12
Vagabondë ndërkombetarë… I kam përkedhelur pak më shumë seç duhet, çfarë paralajmëron Meta?
18/11 22:36
Ilir Meta përmend me emra diplomatët që mbështesin Ramën. “Janë bërë lecka të Kryeministrit”
18/11 22:25
Open- Eni Vasili-Balliut: Kërko ndjesë ose të nxjerr jashtë/ Banorët përloten në studio
15/11 07:14
Denoncimi i fortë i Klevis Balliut: Sandër Lleshaj ka vjedhur toka, ja se sa
14/11 23:43