“GJYQI PUBLIK I TAHIRIT” – Shpërthen Bushati: Tahiri i ktheu komisariatet në bordello trafikantësh!
04/05/2018 15:00
Promo, Të Paekspozuarit – Gjyqi publik i Saimir Tahirit
03/05/2018 14:45
“PËRSE BËHET KY KONGRES?” – Topalli: Kongresin e PD-së e organizon kunati i Bashës
30/04/2018 13:26
“NEGOCIATA DHE NON-GRATA” – Kush po e arreston Adriatik Llallën?
20/04/2018 17:47
“TË TAKSOSH VARFËRINË”, Si fundoset biznesi i vogël me skemën e TVSH dhe impakti tek konsumatorët
13/04/2018 11:47
Promo, Të Paekspozuarit – sonte, ora 21:00,
12/04/2018 15:18
“KRYEMINISTRI HARADINAJ” – Po të na pyesnin, do paguanim nga buxheti i Kosovës për “Rrugën e Kombit”
07/04/2018 11:43
“NË EMËR TË KOMBIT” – Kryemadhi: Do të vendoset tra në Surrel, tek shtëpia e Ramës
06/04/2018 14:31
Promo, Të Paekspozuarit, – 29/03/2018
29/03/2018 15:18
“GRABITJA E BREGDETIT ME LIGJ” – Denoncimi: Deputeti socialist më vodhi pronën në Dhërmi
23/03/2018 17:48
“PROPAGANDA QË VRET SHQIPTARËT” – Të Paekspozuarit (15.03.2018)
16/03/2018 21:38
“OPOZITA E LULZIM BASHËS” – Genc Ruli: Berisha është prozhektori që ndriçon Bashën!
09/03/2018 16:53
Promo, Të Paekspozuarit – 08 Mars 2018
08/03/2018 15:23
“KOHA E PARAVE” – Biznesmeni Samir Mane flet për lidhjet me Berishën dhe Ramën
02/03/2018 15:21
Promo, Të Paekspozuarit 22/02/2018 – Deti që po falet?
22/02/2018 13:47
“KULLAT E EDI RAMËS” – Paratë e pista të ndërtimeve në Tiranë!
16/02/2018 18:53
Promo, Të Paekspozuarit 15/02/2018
15/02/2018 10:56
”TEPSIA E RE E DREJTËSISË” – Shqipëria, vendi ku peshku i madh ha të voglin!
09/02/2018 17:36
Promo – Të Paekspozuarit – “Tepsia” e re e drejtësisë…
08/02/2018 18:49
“BETEJA E MADHE E FUTBOLLIT” – Përplasja e ashpër e kandidatëve Duka – Fino
02/02/2018 16:41
Promo, Të Paekspozuarit: Armand Duka përballë Bashkim Finos, sonte ora 21:00
01/02/2018 13:03
“ARMO, NJË KRIM I PËRBASHKËT” – Historia e grabitjes më të madhe 10 vitet e fundit
26/01/2018 19:39