Top Talk/ Doda: Padi në prokurori për financimet greke
22/10/2018 16:31
Arben Imami në “Top Talk”: Rama dhe Basha po ndajnë paratë
19/10/2018 17:00
Furrat e gëlqeres vijojnë punën, Klosi në “Top Talk” kërkon ndihmën e qytetarëve
18/10/2018 16:22
“Top Talk”/ Besart Kadia: Lojërat e fatit do të vijojnë, forma do ndryshojë
17/10/2018 16:52
Ngjela në “Top Talk”: Rama nuk është figura më e fortë në PS
16/10/2018 17:15
Top Talk/ Pedagogu Arlind Qori: Klientelizmi po “mbyt” universitetet
15/10/2018 16:15
Basha e Salianji në Prokurori, Manja: Klasa politike të mësohet me respektimin e institucioneve
12/10/2018 16:58
Vasili në “Top Talk”: Parlamenti i uzurpuar, mazhoranca shkon për të ndarë paratë
11/10/2018 16:30
“Top Talk”, Spiropali: Salianji të paguajë. Më vjen keq, si deputet i ri
10/10/2018 16:50
Top Talk/ Bledi Çuçi: Reforma Zgjedhore, për herë të parë priten komisionerë të depolitizuar
09/10/2018 16:45
Top Talk/ Shehi: Shteti ka degjeneruar, por kryeministri i tregon këndshëm përrallat
08/10/2018 17:22
“Teatri”, Altin Basha në “Top Talk”: Politika përçau artistët
05/10/2018 17:19
Rasti “Xhisiela”, Çipa në “Top Talk”: Media të tregohej më e kujdesshme
04/10/2018 17:21
Top Talk/ Edith Haxhi: “Telekom Serbia” rrezikon sigurinë
03/10/2018 16:57
Rasti Xhisiela, Klajda Gjosha në “Top Talk”: Kemi kaluar në terrorizëm shtetëror
02/10/2018 16:34
Dhuna ndaj Xhisielës, Majlinda Bregu në “Top Talk”: Po përdoret politikisht
01/10/2018 17:12
Top Talk/ Kim Mehmeti: Politikanëve shqiptarë u intereson Shqipëria e ndarë
28/09/2018 16:19
Top Talk/ Afrim Krasniqi: Vetting-u politik, i pazbatueshëm për momentin
27/09/2018 17:15
Vettingu në politikë, Pjerin Ndreu në “Top Talk”: Do merret me thashetheme
26/09/2018 16:20
Top Talk/ A i trembet PD-ja një efekti “boomerang” të nismës së saj kundër oligarkëve? Shehaj përgjigjet prerë
25/09/2018 17:16
Ekskluzive në “Top Talk”/ Publikohet për herë të parë dokumenti i transferimit të prokurorëve
24/09/2018 16:42
Paloka në “Top Talk”: Nëse Rama s’largohet, bashkë me qytetarët do e tërheqim zvarrë
21/09/2018 17:43
“Teatri”, Përparim Kabo në “Top Talk”: Godina mban brenda historinë
20/09/2018 16:24
Braktisi politikën, Gazmend Oketa: Nuk përfaqësohet interesi publik, u deformua sistemi
19/09/2018 16:00
Top Talk, çdo ditë ora 15:40, në Top Channel
19/09/2018 11:13
Alfred Peza në “Top Talk”: Edhe PS e do vettingun politik, por PD është jo serioze
18/09/2018 16:58
Ministrja Nikolla flet me superlativa për Arsimin, por s’ka një notë
17/09/2018 17:11
Kreu i AMA-s në “Top Talk”: Procesi vijon, problematika e pazakontë. Nuk dorëhiqem!
14/09/2018 16:39
“Top Talk”, Patozi përjashton revolucionin: Zgjidhjen e kërkoj nga shoqëria
13/09/2018 16:33
Tabaku në “Top Talk”: Vetting në politikë dhe ngritje e SPAK e BKH-së
12/09/2018 17:11