Armend Muja e thotë: Kurti nuk është i preferuari i Ramës
11/02/2020 23:05
Top Show, analistët: Takimi Rama-Kurti nuk ishte i mirë. Rama provokoi
11/02/2020 23:05
Takimi Rama-Kurti, Fitim Salihu: Kryeminstrat nuk ishin në unison
11/02/2020 23:02
“Drejtimi i ri i Kosovës”- Top Show 04 Shkurt 2020, Pjesa 1
05/02/2020 09:18
“Drejtimi i ri i Kosovës”- Top Show 04 Shkurt 2020, Pjesa 2
05/02/2020 05:44
“Drejtimi i ri i Kosovës”- Top Show 04 Shkurt 2020, Pjesa 3
05/02/2020 03:58
Ish-Ambasadori Cejku: Albin Kurti do të ndryshoje për shkak të procesit të dialogut
04/02/2020 23:50
Top Show, Arben Ahmeti: Reciprocitet me Serbinë…
04/02/2020 23:48
Nexhmedin Spahiu: Kurti nuk duhet të shkelë në “kallo” SHBA
04/02/2020 23:47
Kreshnik Çollaku: Kurti, dobësinë do ta ketë me çështjen e dialogut
04/02/2020 23:46
“Plas” mes Abazit dhe Tahirit për rolin e VV dhe PDK në Kosovë
04/02/2020 23:46
Top Show, deputeti i PDK-së: Kurti vështirë se do të…
04/02/2020 23:45
Abelard Tahiri i PDK-së: Mu duk sikur trupi i Pacollit kishte hyrë në atë të Kurtit
04/02/2020 23:37
Nexhmedin Spahiu: Më i poshteruar nga marrëveshja doli Albin Kurti
04/02/2020 23:32
Top Show, Abazi i VV: Kam besimin që qeveria Kurti do të zgjasë 4 vjet
04/02/2020 23:31
Top Show: Flasin studentët kinezë për Koronavirusin
29/01/2020 02:25
Tritan Kalo: Si duhet kuptuar Coronavisuri
29/01/2020 02:24
Top Show, Ardi Pulaj: A konsumohet lakuriqi i natës në Kinë?
29/01/2020 02:23
“Rreziku që vjen nga Kina”- Top Show 28 Janar 2020, Pjesa 1
29/01/2020 02:20
“Rreziku që vjen nga Kina”- Top Show 28 Janar 2020, Pjesa 2
29/01/2020 02:18
“Rreziku që vjen nga Kina”- Top Show 28 Janar 2020, Pjesa 3
29/01/2020 02:17
Top Show: Si verifikohen hyrjet për koronavirus?
28/01/2020 23:25
Silva Doçi: Unë jam e sigurt, pres të kthehem
28/01/2020 23:19
Top Show flet shqiptarja e vetme në Wuhan dhe thotë…
28/01/2020 23:16
Rrapo Ormeni: Tërmeti, pasues i 26 nëntorit
28/01/2020 23:12
“Lushnje 1920” – Top Show, 21 Janar 2020, Pjesa 3
22/01/2020 03:19
“Lushnje 1920” – Top Show, 21 Janar 2020, Pjesa 1
22/01/2020 03:10
“Lushnje 1920” – Top Show, 21 Janar 2020, Pjesa 2
22/01/2020 03:08
Top Show, Kapri: Kur ishte djegia e parë e mandateve në parlamentin shqiptar?
22/01/2020 02:17
Historiani Gurakuqi: Zogu, roli pas kongresit të Lushnjes
22/01/2020 02:16