“Paniku Coronavirus” – Top Show 25 Shkurt 2020, Pjesa 2
26/02/2020 03:04
Eugena Tomini, ISHP: Janë gati skenarët për 0-50 raste të mundshme me coronavirus
26/02/2020 00:29
A është task-forca politike? Debati mes Klodiana Spahiut dhe Petrit Vargut
26/02/2020 00:29
Erjon Skëndaj denoncon: Spitalet tona s’kanë kapacitete për rastet e Coronavirusit
26/02/2020 00:26
Qetëson drejtori i Urgjencës: Shumica e rasteve te Coronavorusit janë shëruar
26/02/2020 00:21
Studentja, Barbara Doda: Nuk ka garanci Shqipëria kur kërcënohet e gjithë bota
26/02/2020 00:20
Erjon Skëndaj “kërcënon” drejtorin e Urgjencës Kombëtare: Shihemi në gjyq
26/02/2020 00:03
Erjon Skëndaj sherr me Lajla Pernaskën: Ti ke ardhur për teatër. Ja përgjigja…
26/02/2020 00:03
Petrit Vargu sherr me Skënder Brataj: Nuk po menaxhoni situatën
26/02/2020 00:02
Gazetari e thotë troç: Nuk keni marrë masa në pikat hyrëse dhe dalëse. Si e bëni verifikimin
26/02/2020 00:01
Sherr në Top Show: A është e përgatitur Shqipëria për coronavirusin
26/02/2020 00:01
Shefi i Urgjencës Kombëtare, Brataj: 50% më shumë telefonata nga coronavirusi tek 127
25/02/2020 23:59
Farmacistja nga Firenze rrëfen se ç’po ndodh në Itali me coronavirusin
25/02/2020 23:55
“1.15 miliardë për rindërtimin”- Top Show 18 Shkurt 2020, Pjesa 3
19/02/2020 01:46
“1.15 miliardë për rindërtimin”- Top Show 18 Shkurt 2020, Pjesa 2
19/02/2020 01:21
“1.15 miliardë për rindërtimin”- Top Show 18 Shkurt 2020, Pjesa 1
19/02/2020 01:20
Top Show, ekskluzive: Ja video e BE-së që “përloti” donatorët në Bruksel
19/02/2020 00:06
Rindërtimi, Margariti: Ja si do ndërtohen shtëpitë individuale
18/02/2020 23:41
Rindërtimi, Selami Xhepa: Rritja e borxhit, vetëm në marrëveshje me FMN
18/02/2020 23:38
Zana Guxholli: Qeveria me dy standarte me BE-në
18/02/2020 23:30
Top Show: Si janë të ndara donacionet e konferencës së Brukselit
18/02/2020 23:27
Artan Shkreli sqaron: Shuma e mbledhur mbulon rindërtimin
18/02/2020 23:25
Konferenca e donatorëve, Klodian Tomorri: 300 mln euro ishin grande
18/02/2020 23:16
Albin Kurti në Tiranë – Top Show, 11 Shkurt 2020, Pjesa 1
12/02/2020 02:02
Albin Kurti në Tiranë – Top Show, 11 Shkurt 2020, Pjesa 2
12/02/2020 02:01
Albin Kurti në Tiranë – Top Show, 11 Shkurt 2020, Pjesa 3
12/02/2020 02:00
Reciprociteti i Albin Kurtit fut në sherr PD me PDK në studion e Top Show
11/02/2020 23:57
Top Show: Analistët e Kosovës dhe të Shqipërisë debat për minishengenin
11/02/2020 23:18
Paqja shqiptaro-serbe: Kreshnik Çollaku zbardh për herë të parë tentativat
11/02/2020 23:17
Përse Erion Veliaj nuk u takua me Albin Kurtin
11/02/2020 23:08