Pushime on Top/Festivali në Drimadhe ngre në këmbë rininë – Pushime on Top
29/07/2019 19:30
Aurela Gace, tregon për mëmësinë dhe bashkëshortin – Pushime on Top
29/07/2019 19:30
Loja elektrizuese e bananes, kush reziston më shumë, plazhistet në garë – Pushime on Top
27/07/2019 19:32
Kujdes në verë nga ekspozimi i pambrojtur i lëkurës në diell – Pushime on Top
27/07/2019 19:32
Ulqini; Ori na tregon eksperiencen e një ditë të plotë aty – Pushime on Top
27/07/2019 19:32
Zvërneci, përtej manastirit! Plazhet e fshehura të tij – Pushime on Top
26/07/2019 19:32
Pylli që mbron Vlorën – Pushime on Top
26/07/2019 19:31
Olti Curri me pushime – Pushime on Top
26/07/2019 19:30
Prapaskenat e xhirimeve dhe perendimi ne “Syrin e Sheganit” – Pushime on Top
25/07/2019 19:32
Flori perjeton Lukoven si fshat, por edhe si plazh – Pushime on Top
25/07/2019 19:31
Ori ne det te hapur per peshkim me pushke – Pushime on Top
25/07/2019 19:30
Flori ne kerkim te brigjeve te panjohura te Karaburunit – Pushime on Top
24/07/2019 19:26
Siti i vetem ne ballkan, qe deshmon ekzistencen e ilirve – Pushime on Top
24/07/2019 19:23
Baton Haxhiu, ne nje anije rrefen jeten personale – Pushime on Top
24/07/2019 19:20
Himara e 4 brezave dhe vizita e mbretit Zog – Pushime On Top
23/07/2019 19:32
Flori si alpinist në Bjeshkët e Kosovës – Pushime On Top
23/07/2019 19:31
Yoga mbi ujë dhe Velipoja – Pushime On Top
23/07/2019 19:30
Reperi Majk flet për herë të parë për jetën e tij – Pushime On Top
22/07/2019 19:32
Mos e humbisni guidën turistike në Gurin e Kamjes – Pushime On Top
22/07/2019 19:31
Ori surprizohet me një festë për ditëlindjen e saj – Pushime On Top
22/07/2019 19:30
Ori dhe Isli; Supër argëtim, me lojërat e ujit në Durrës – Pushime On Top
21/07/2019 17:44
Ori në tentative për të bërë Fly Board, rrëzohet nga 5 metra lartësi – Pushime On Top
21/07/2019 17:44
Ori sfidon në det Islin, kush fiton? – Pushime On Top
21/07/2019 17:43
Historia e qytezës së vjetër të Himarës dhe kalasë së saj – Pushime On Top
20/07/2019 19:30
Dyshja e Wake Up siç nuk e keni parë asnjë herë! Ori & Isli në sfidë – Pushime On Top
20/07/2019 19:30
Kokteil me kafe dhe destinacionet më të mira për turistët e huaj – Pushime On Top
20/07/2019 19:30
Situatë alarmante me guidat turistike, “piratët” e turistëve – Pushime On Top
19/07/2019 19:32
Shiu bllokon guidën në parkun kombëtar Shebenik-Jabllanicë – Pushime On Top
19/07/2019 19:31
Vizito nga deti tre njësitë në Porto Palermo – Pushime On Top
19/07/2019 19:30
Si duket avioni ushtarak Mig, i fundosur në ujrat e Dhermiut? – Pushime on Top
18/07/2019 19:32