Plas sherri mes Nokës dhe Vokshit, ‘Pse nuk u shpall në 2014 Berisha non grata?’ | Politiko Top News
20/11/2021 09:32
‘Rëndohet’ debati, Vokshi ironizon Bashën-Luli është me frymën Prindi 1, Prindi 2 |Politiko Top News
20/11/2021 09:31
Abilekaj-Çfarë do ndodhë me opozitën kur Partia Demokratike do ndahet? | Politiko Top News
20/11/2021 09:31
‘Më 11 largojmë Bashën nga PD’, debat i ashpër mes Nokës dhe Vokshit | Politiko Top News
20/11/2021 09:31
Zgjidh 11, apo 18? Dilema e demokratëve të ndarë në dysh | Politiko Top News
20/11/2021 00:30
Kalaja-Nokës, ‘Nëse nuk ka garë, do e kontaminonit Kuvendin? | Politiko Top News
20/11/2021 00:04
Noka ‘plas’ deklaratën e fortë, ‘Basha e shiti Berishën për të hyrë në SHBA | Politiko Top News
20/11/2021 00:03
Noka-Kam qenë dhe do vazhdoj të jem në krah të Berishës | Politiko Top News
20/11/2021 00:01
Flamur Noka,’ Kuvendi është thirrur për shkarkimin e Bashës | Politiko Top News
19/11/2021 23:58
Noka, ‘Këshilli Kombëtar i vetmi organ i konstituar përveç Kuvendit | Politiko Top News
19/11/2021 23:56
Kalaja, ‘Partia Demokratike ishte kthyer në një moçal’ | Politiko Top News
19/11/2021 23:54
Abilekaj e thotë troç-Berisha duhet të ishte larguar që në 2013 nga politika | Politiko Top News
19/11/2021 23:17
Noka përplaset me Kalanë, ‘Janë shantazhuar njerëz për pjesëmarrje në foltore’ | Politiko Top News
19/11/2021 23:13
Kuvendi me 11 apo me 18? Noka, Kalaja dhe Vokshi debatojnë në studio | Politiko Top News
19/11/2021 23:12
Vokshi ‘përplaset’ me Flamur Nokën-Nuk ka transparencë në firmat e delegatëve | Politiko Top News
19/11/2021 23:12
Noka-Si ka mundësi që Batoni nga këshilltar i Ramës u bë këshilltar i Lulit? | Politiko Top News
19/11/2021 23:11
Noka ‘plas’ deklaratën e fortë- Bardhi dhe Basha bëjnë sajesa dhe improvizime | Politiko Top News
19/11/2021 23:09
Noka, ‘Basha ka frikë nga Shehaj sepse ai disponon të dhëna për anëtarësinë | Politiko Top News
19/11/2021 23:09
Habit Vokshi-Kuvendi i datës 18 shpreh vokacionin pro-amerikë | Politiko Top News
19/11/2021 23:05
Vokshi-Problemi i madh është a kemi një të djathtë me përmasat e saj reale? | Politiko Top News
19/11/2021 23:00
Pse Basha është peng? Noka- E shiti Berishën në këmbim të një vizite në SHBA | Politiko Top News
19/11/2021 22:54
Noka-Lulzim Basha është ‘kali i trojës’ në Partinë Demokratike, ndërsa Berisha… |Politiko Top News
19/11/2021 22:42
Kalaja, ‘Kuvendi i datës 18 do të ketë pakicë, ndërsa Kuvendi i datës 11… | Politiko Top News
19/11/2021 22:36
Abilekaj, ‘Do të ketë dy Parti Demokratike, ja çfarë do të ndodhë në dhjetor | Politiko Top News
19/11/2021 22:33
Flamur Noka, ‘Dyshja Basha-Bardhi, kanë braktisur demokratët e Elbasanit | Politiko Top News
19/11/2021 22:32
Noka, ‘Bashës ju dridhën këmbët kur mori vesh se do të kandidonte Agron Shehaj | Politiko Top Newsc
19/11/2021 22:31
Vokshi-Vota ime nuk është për përjashtimin e Berishës, por për…’ | Politiko Top News
19/11/2021 22:31
‘Foltoret’ kundër Bashës si kryetar dhe kundër Ramës si kryeministër | Politiko Top News
19/11/2021 22:29
PD me dy Kuvende, kush do fitojë mes Bashës dhe Berishës? | Politiko Top News
19/11/2021 22:26
Flamur Noka-Basha demokratëve u ka ‘injektuar valium’ që të flinin gjumë | Politiko Top News
19/11/2021 22:25