Sejamini përplaset me Hysin: Jep dorëheqjen, i keni dështuar qëllimisht institucionet
04/07/2019 23:28
Ish-Presidenti bën parashikimin: palët janë të detyruara të ulen në negociata
04/07/2019 23:08
“Ohuuuu, më lër të flas”, Debat për mos tu humbur mes Gjatës, Pezës dhe Sejaminit
04/07/2019 23:08
Rudina Hajdari mbi palët: Rama dhe Basha janë të koordinuar që Reforma në Drejtësi të dështojë
04/07/2019 22:59
Po Rama nuk ka frikë nga Reforma në Drejtësi? Gjata debaton me Hysin
04/07/2019 22:31
A po përgatitet arrestimi i Metës dhe Berishës? Sejamini: Ligji ka ekzistuar edhe para Reformës, ska vullnet
04/07/2019 22:27
“Duhet ta meritosh atë mbiemër moj vajzë”, Çlirim Gjata i “përvishet” keq Rudina Hajdarit
04/07/2019 22:24
“Presidenti Meta po shkarkohet vetëm se kundërshtoj Ramën”, Gjata: Pse nuk ngrihen institucionet?
04/07/2019 22:21
Hysi zbulon arsyen se përse Qeveria do të shkarkoj Presidentin. Ndërhyn Sejamini
04/07/2019 22:21
“Nuk kemi Republikë Parlamentare por Republikë Kryeministrore”, denoncimi i fortë i Bamir Topit
04/07/2019 22:18
Open-Emision që nuk duhet humbur. Milo, Ngjela, Buzhala dhe Koçi analizojnë Metën
04/07/2019 12:12
Si dilet nga kriza politike? Flasin: Rakipllari, Bolino, Dudushi, Duma dhe Klosi
03/07/2019 23:17
Rakipllari: PS po kthehet para 90-tës, në kohën kur i kishte të gjitha pushtetet, reagon Klosi
03/07/2019 23:03
Duma dhe Klosi përplasen për vendimin e PS për të shkarkuar Presidentin Meta
03/07/2019 22:57
Duma në Open: Pas pjesëmarrjes së ulët në votime, Ndërkombëtarët janë rreshtuar kundër Edi Ramës
03/07/2019 22:57
Rakipllari vë në siklet Klosin, ‘je figurë e lartë ne PS, përse nuk flet për skandalin e përgjimeve’?
03/07/2019 22:46
“Pjesëmarrja e ulët, rezultati magjik”, debat në Open mes Bolinos, Rakipllarit, Dudushit dhe Klosit
03/07/2019 22:44
Duma përplaset me Klosin: Ja sa duhet të ishte % e pjesëmarrjes që të quhet fitore e PS
03/07/2019 22:42
Çfarë ndodhi sot mes Klosit dhe Ramës? Ministri Socialist nuk e mohon incidentin
03/07/2019 22:39
Open-Emision që nuk duhet humbur. Milo, Ngjela, Buzhala dhe Koçi analizojnë Metën.
03/07/2019 10:13
A e zgjidh krizën propozimi i Metës? Buzhala-Koçit: Pranoje që Rama është pjesë e problemit
02/07/2019 22:56
Spahiu-Koçit: Po flet me gjuhë komuniste. Koçi: Po vlerësoni komunistët
02/07/2019 22:41
“Mos fol për një gjë që nuk e di”, Ngjela përplaset me Buzhalën për luftën në Kosovë
02/07/2019 22:41
“Nëse do ti hiqni imunitetin Berishes, ju presim ndihmat”, Milo kthehet në kohë dhe bën deklaratën e fortë
02/07/2019 22:31
Ish-Deputeti i LSI Spahiu përplaset me Ngjelën: Ku e di ti që Meta do shkojë burg?
02/07/2019 22:18
“Meta ishte i dekurajuar”, Petro Koçi ka një kendvështrim tjetër për deklaratat e Presidentit
02/07/2019 22:18
“Politika do të fitojë një luftëtar që do rikthehet në arenë”, çfarë po paralajmëron Milo?
02/07/2019 22:17
“Kam qenë në akuzë me tigra, këta janë kafshë të buta”. Ngjela komenton deklaratat e forta të Metës
02/07/2019 22:17
Open-Dy nga njerëzit më të afërt të Ramës (në kohë të ndryshme) përballen në SuperOpen
02/07/2019 12:48
Reforma ne Drejtësi fut në debat Dudushin, Abilekajn dhe Salianjin
02/07/2019 00:06