“Duhet të fillojmë me një paketë prej 1 miliard eurosh”, eksperti i ekonomisë flet për faturën
02/12/2019 23:37
Apertamentet stok, Selami Xhepa komenton skemën e propozuar në Open për strehimin
02/12/2019 23:36
Marin Mema: Kemi mbledhur 1.5 mln dollarë por nuk i bashkojmë me qeverinë
02/12/2019 23:36
“Qepe”, Ngjela dhe Bolino shkëmbejnë akuza në Open. Ndërhyn Vasili
02/12/2019 23:14
Gjyshe Ermioni vazhdon të qëndrojë në shtëpi: Shkreli: Do nxirret forcërisht
02/12/2019 23:12
“Nuk të lejoj të përhapësh panik”, Eni Vasili i ndërhyn Kreshnik Spahiut
02/12/2019 23:12
“Prokuroria ju thyen dhëmbët”, Ngjela dhe Shkreli debat për ndërhyrjet në Durrës
02/12/2019 23:09
Ngjela tregon se çfarë i tha babai që ishte 27 vjet Ministër për 12 katëshin në Durrës
02/12/2019 23:09
Marin Mema ja thotë në sy zv/ministrit. Përse i lejuat banorët e Thumanës të futen në shtëpi?
02/12/2019 23:07
Tërmetet, Sizmologu i njohur qetëson qytetarët. Ja si ka qënë ecuria e lëkundjeve
02/12/2019 23:01
“Arrestimet për postimet on-line”, Baton Haxhiu dhe Enton Abilekaj debat në Open
01/12/2019 13:14
“Çarja e bulevardit në Durrës”, ja si qëndron e vërteta
01/12/2019 13:14
Emocionuese, banori përlotet. Gazetarët: Urojmë të mos jetë një rast i izoluar
01/12/2019 13:13
Gjyshja e jashtëzakonshme që qëndron ende në banesë megjithëse lëkundjet vazhdojnë
01/12/2019 13:13
Pas ndërhyrjeve në Open policia bashkiake merr ciftin e të moshuarve
01/12/2019 13:12
Serish lëkundje tërmeti live në Open, Eni Vasili qetëson publikun
30/11/2019 22:29
Sa do ti paguajë Qeveria hotelet që kanë akomuduar qytetarët? Flet Ministri Klosi
30/11/2019 22:26
Ministri Klosi tregon shifrat e personave të prekur nga tërmeti që janë sistemuar në hotele
30/11/2019 22:20
Debate në Open. A do të ketë përgjegjës dhe ç’duhet bërë me ndërtimet e reja
30/11/2019 14:39
Gazetarja Anila Hoxha në lagjen “fantazëm”, mes pallateve të dëmtuar nga tërmeti
30/11/2019 14:38
Ja gjëndja e pallateve dhe banesave brenda shirit të verdhë të policisë në Durrës
30/11/2019 14:38
Open- Shqipëria në ankth
30/11/2019 13:48
Pallatet e dëmtuara, Urbanisiti Muka: Prokuroria po heton, Qeveria po i prish?
30/11/2019 13:24
Ku do të qëndrojnë njerëzit deri kur të bëhen pallatet e reja? Çuçi: prisni dhe duroni…
30/11/2019 13:23
Shemsi Prençi përplaset në Open me Bledi Çuçin, koordinator i qeverisë për situatën
30/11/2019 13:21
Mjeku i njohur ofron konsulta falas për të gjithë personat me sëmundje kronike
30/11/2019 13:17
Si i “nxiti” Pacolli të pasurit e Shqipërisë që dhuronin miliona euro për të prekurit nga tërmeti
30/11/2019 13:16
“Në një oborr 4 arkivole”, gazetari tregon se si e përjetoi nga afër tragjedinë e Thumanës
30/11/2019 13:10
Dëshmia rrënqethëse e zjarrëfikësit që gjeti nën rrënoja 7 familjarë të vdekur
29/11/2019 15:30
Ndërtimet në shkelje të ligjit/ Një pjesë e godinave që u shembën nga tërmeti i 26 nëntorit
29/11/2019 13:16