Zjarri në Berat/ Momenti kur nxirret një nga viktimat
08/03/2021 10:11

Një 61 vjeçar ka humbur jetën nga zjarri që përfshiu tre banesa gjatë natës në Berat, ndërsa flitet se mund të ketë edhe 2 viktima të tjera.. Gjatë natës në banesën e shtetasit Jani Vangjeli, 61 vjeç, i cili fatkeqësisht ka humbur jetën, në Berat ka rënë zjarr, e për pasojë zjarri është përhapur dhe në dy banesa të tjera ngjitur të shtetasve R.S dhe P.N si dhe në katin e tretë të pallatit përballë në banesën e shtetasit M.H në lagjen Muzakaj. Ndërkohë të afërmit e të prekurve, tregojnë se si e morën vesh ngjarjen, ndërsa thonë se ndoshta edhe 2 persona të tjerë kanë humbur jetën, një prej tyre dyshohet të jetë djali i viktimës Mateo Vangjeli. Vëllai i Jovanit, tashmë i ndjerë, thotë se në banesë ka pasur tre persona: Jovani ka lindur në 6 janar 1960, ndërsa Mateo 15 shtator 1985.

Top Channel/ 25 prilli. Policia njofton masat: Jemi në shërbim të përforcuar
23/04 11:26
Top Channel/ Rama batuta me gratë në fasoneri: E rëndësishme t’ju kemi ju mirë, se për burrat…
23/04 11:14
Top News – Apeli i dy senatorëve amerikanë/ ‘Kandidatët të veprojnë sipas normave demokratike’
23/04 11:13
Top News – Karantina cënon të drejtën e votës/ Meta-anuloni urdhrin për emigrantët shqiptarë
23/04 10:54
Top News – Risitë dhe problematikat/ Ndryshimet ligjore, sa e përmirësuan procesin zgjedhor
23/04 10:16
Top News – Drogë me vlerë 33 milionë euro/ Sekuestrohet sasia prej 4 tonë në portin grek
22/04 22:32
Top Channel/ Rama komenton vrasjen në Elbasan: I thanë shqiptarëve se kanë grup të armatosur
22/04 21:44
Top Channel/ Blerja e votës në Pukë, PSD i përgjigjet Metës: Në video është djali dhe daja im
22/04 21:34
Top Channel/ Rama në mitingun përmbyllës së Tiranës: Paramilitarët e PD janë e shkuara, PS e ardhmja
22/04 21:33
Top News – PS në kërkim të mandatit të tretë/ Rama, mesazhet e fundit për Bashën dhe Metën
22/04 21:21
Top Channel/ Basha në Fier: Rama fajëson këdo, në vend që të ndalë shitblerjen e votave
22/04 20:13
Top News – 6 humbje jete në 24 orët e fundit/ Shtohen pacientët në terapi intensive
22/04 20:11
Top News – Kush e mbron votën e demokratëve! Ish-oficerët e policisë që paguhen nga PD
22/04 20:10
Top News – Hetimet për vrasjen e Xhuvanit/ 10 persona nën hetim, ja detajet e ngjarjes
22/04 20:08
Top News – Terroristi shqiptar që vrau 86 veta/ Kapet në Itali, ja kush është i riu nga Peqini
22/04 20:03
Top Channel/ Të rinjtë mund të vaksinohen/ Personat e sëmurë kronikë do vaksinohen pa kufizim moshë
22/04 19:57
Top Channel/ Tensioni i fushatës zgjedhore/ Si po e përjetojnë qytetarët luftën e ashpër politike
22/04 19:50
Top Channel/ PS në Durrës për 8 mandate/ Ardian Cela: Rama do jetë deputeti i Durrësit
22/04 19:49
Top Channel/ LSI, miting në Tiranë/ Mbyll fushatën elektorale për zgjedhjet e 25 prillit
22/04 19:47
Top Channel/ Rama e Basha sot në TCH/ Kryeministri në Fiks fare. Kryetari i PD, i ftuar në Open
22/04 19:46