Zhaklin Lekatari “përballet” me Luizin dhe Efin, irritohet me moderatorin: Nuk e prisja… – E Diell
12/02/2024 09:17

Zhaklin Lekatari ishte e ftuara radhës në “Mos i bjer me top” në E Diell, përballë Ronaldo Sharkës! Sqaroi & thumboi, si dhe shumë të qeshura. Mos e humbisni!

Ina, motra e Megit ndërpret programin… – Ep. 112 Përputhen 28/02/2024
29/02 09:03
Edicioni Informativ, 28 Shkurt 2024, Ora 15:00
29/02 09:02
Gaz Ujkashi acarohet keq në live! “Nuk e dua mendimin e ju të dyve fare”!- Ftesë në 5
29/02 09:02
Çeti bën për ujë të ftohtë Roelën/ Ofendime dhe akuza – Ep. 110 Përputhen 26/02/2024
27/02 09:17
Arta i rrëfen të gjitha, nga afrimiteti me Romeon tek zhgënjimi nga Vesa – Shqipëria Live
27/02 09:16
Edicioni Informativ, 26 Shkurt 2024, Ora 15:00
27/02 09:16
“Kalova në depresion”- Mikela Pupa zbulon të fejuarin, flet për shtatëzaninë – E Diell
26/02 09:16
Seriali H.O.T – Episodi 6 (Sezoni 2)
26/02 09:15
Rama tek Erdogan, Zelenski në Tiranë, rreziku i luftës? / Gjuha Shqipe dhe policia e mendimit
26/02 09:15
Gabriela surprizon me zgjedhjen e saj per takim – Për’puthen Prapaskena
25/02 09:08
Edicioni Informativ, 24 Shkurt 2024, Ora 15:00
25/02 09:07
Gjeniu i harruar. Lindi në Nish, vdiq në Stamboll – Gjurmë Shqiptare
25/02 09:06
Gjarpri sulmon Buçin në studio, të gjithë ulërasin – Ep. 109 Përputhen 23/02/2024
24/02 09:05
“Jam e lumtur që e vrava babin, na ka nxirë jetën”, dëshmia rrëqethëse e 19-vjeçares- Shqipëria Live
24/02 09:04
Edicioni Informativ, 23 Shkurt 2024, Ora 15:00
24/02 09:04
Akuza të forta/ Alba përballet me Roelën, Vedati ndërhyn – Ep. 108 Përputhen 22/02/2024
23/02 10:08
“Takova babain pas 29 vitesh”, Roela tregon historinë dhe marrëdhënien me Vedatin – Shqipëria Live
23/02 10:08
Edicioni Informativ, 22 Shkurt 2024, Ora 15:00
23/02 10:07
Alba përplaset me Roelën, je biseksuale, lot dhe debate të forta – Ep. 107 Përputhen 21/02/2024
22/02 09:14
Edicioni Informativ, 21 Shkurt 2024, Ora 15:00
22/02 09:13