Zgjedhjet/ Kreu i KQZ flet për votën e Diasporës, listat e zgjedhësve e pastërtinë e kandidatëve
28/01/2021 12:55

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

PS vendos pasdite për listat/ Janë lajmëruar mbledhjet e forumeve për kandidatët
08/03 12:59
PD vendos sot për listat/ Mbledhja e forumeve pasdite për të diskutuar kandidatët
08/03 12:58
KQZ në pritje të kandidatëve/ Sot skadon afati për dorëzimin e listës së kandidatëve për zgjedhjet
08/03 12:57
Zgjedhjet e 25 prillit/LSI dorëzon listat e kandidatëve në KQZ, Kryemadhi kryeson në Tiranë dhe Fier
08/03 11:40
“Pjesë e skuadrës së PS-së më 25 prill”, Rama prezanton 3 emigrantët shqiptarë
08/03 11:39
Aleatët e Bashës/ Rama i merr me radhë: Monika do të kapë drejtësinë me duart e Lulit
08/03 11:12
Tirana, kush ikën e kush vjen/ Emra që po diskutohen në PS para dorëzimit të listave në KQZ
07/03 20:05
Kandidatët e “Bindjes” në Shkodër/ Patozi: Jemi me lista të hapura dhe nuk presim natën e thikave
07/03 18:59
Top News – Ish-ministri rikthehet te Basha/ Kush dhe çfarë e bindi Eduart Halimin!
07/03 15:28
Top News – Pse nuk marrim vaksinat ruse!/ Rama shuan dyshimet, ja kush është arsyeja
07/03 13:43
Top News – Rama tallet me Lulin dhe Monikën/ “Eshtë modest, të gatuajë makarona për…’!
07/03 13:43
Ekspozita për eksodin e shqiptarëve,Rama: Moment përkujtimi për marrëdhëniet vëllazërore me Italinë
05/03 21:47
30 vite nga eksodi i shqiptarëve/ Rama takohet me Di Maio dhe Emiliano
05/03 21:37
Top News – Një lëvizje e papritur në PS…!/ Baraj, letra e fundit për Ramën si deputet
05/03 20:09
30 vjet nga eksodi i shqiptarëve/ Rama në itali, kërkon njohjen e patentave shqiptare
05/03 20:04
“Të hapen bisedimet me Shqipërinë”/ Komisioni i jashtëm i PE: Të gjitha kushtet janë përmbushur
05/03 15:25
Top News – Basha me bizneset në Njësinë 9/ Do kthejmë administratën në funksionin tuaj
05/03 15:08
Meta: Në 25 prill qytetarët të vendosin kë do zgjedhin, e kë do ndëshkojnë!
05/03 14:36
Top News – Inxhinierja e njohur Luljeta Bozo/ Pranon ftesën e Ramës, do jetë në listën e kandidatëve
05/03 13:56
Top News – Meta-Rrezikojnë të mos votojnë 800 mijë shtetas/ ‘Të shtyhet vlefshmëria
05/03 13:52