Zbuloni shtëpinë e pabanuar, të mbushur me grafitti! – Ora e Tiranës
15/06/2020 19:01

"Ora e Tiranës", i vetmi program dedikuar kryeqytetit shqiptar, sjell për publikun tema të ndryshme sociale, ofertën kulturore, nismat më të fundit, reportazhe dhe histori personale nga jetesa e 1 milion banorëve. Çdo të hënë, të mërkurë dhe të premte, ora 17:00 në Top News dhe në 19:00, premierë në YouTube, Top Channel Albania.

Më të mirat e sezonit – Ora e Tiranës
31/07 19:00
Nisma e veçantë, tetë artistë të njohur për të promovuar pikat turistike të qytetit – Ora e Tiranës
29/07 19:00
Prapaskenat gazmore, që nuk shihni në ekran! – Ora e Tiranës
29/07 17:12
Ju bezdisin në telefon duke reklamuar mallra? Ja ku mund të ankoheni! – Ora e Tiranës
27/07 19:00
Jonida Maliqi, në një rrëfim si asnjëherë më parë! – Ora e Tiranës
24/07 19:00
Nis Festivali i Resë, ja kalendari! – Ora e Tiranës
22/07 19:00
“Më dhemb koka, jepi gaz!”, Ermal Mamaqi, kur kamerat janë të ‘fikura’ – Ora e Tiranës
21/07 16:26
Bibliotekat e lagjeve kthehen në inkubatorë teknologjie, ja nisma për rreziqet online – Ora e Tiranës
20/07 19:00
100-vjetori, a do të ketë një Bibliotekë të re Kombëtare dhe si po nxitet leximi? – Ora e Tiranës
17/07 19:00
Irma Libohova këndon këngën tironse që pëlqen më shumë! – Ora e Tiranës
16/07 14:58
Gazetari mbledh VIP-at në vendet më të bukura dhe zbulon prapaskenat e aventurave! – Ora e Tiranës
15/07 19:00
Ç’po ndodh me Bulevardin ‘Zogu I’? – Ora e Tiranës
13/07 19:00
“Jom tironas autokton”, vargjet që po bëhen hit në TikTok! – Ora e Tiranës
13/07 14:31
Tirana apo Prishtina? Dhe të pathënat e “She’s on Top” nga Argjira & Graciano – Ora e Tiranës
10/07 19:00
Dyndja e shqiptarëve në dyert e ambasadave, në veprën e skulptorit të njohur – Ora e Tiranës
08/07 18:43
Frika nga Covid-19, a i zbatojnë masat qytetarët? – Ora e Tiranës
06/07 19:15
Covid-19, nga bizneset tek urbanët, a po zbatohen masat? – Ora e Tiranës
06/07 19:00
Si u festua në Farkë, me ushqime bio, muzikë dhe sport – Ora e Tiranës
03/07 19:00
Makinat elektrike, çfarë po ndodh në kryeqytet? – Ora e Tiranës
01/07 19:00
Arben Derhemi në sfidë; a i njeh këto shprehje të vjetra? – Ora e Tiranës
29/06 19:09