Zbulohet pista që po ndjek policia për sulmin terrorist në TCH/Reagimi i fortë i Fevziut | Zona Zero
29/03/2023 21:35

Të ftuar sot në Zona Zero ishin eksperti i kriminalistikës Artan Rexhepi si dhe gazetarja Dorjana Bezat të cilët kanë analizuar hetimet më të fundit për sulmin terrotist ndaj Top Channel Të ftuar sot në Zona Zero ishin gazetari Flogert Muça si dhe anëtari i kryesisë së PD, Gazment Koduzi të cilët kanë folur për situatën politike në vend si dhe çfarë pritet të ndodhë në zgjedhjet e ardhshme E ftuar sot në Zona Zero ishte Ledina Mandia e cila ka zbardhur të vërtetën e financimit rus dhe lidhjen me politikanët I ftuar sot në Zona Zero ishte mederatori Blendi Fevziu i cili ka folur për sulmin terrotist ndaj Top Channel, si dhe ka analizuar hetimet që po kryhen për zbardhjen e ngjarjes së rëndë Të ftuar sot në Zona Zero ishin eksperti i ekonomisë Pano Soko si dhe eksperti Oltion Rrumbullaku të cilët kanë folur për rritjen e pagës minimale 900 euro dhe zotimin e Kryeministrit Rama I ftuar sot në Zona Zero ishte kreu i KKSH Ragmi Muastafi i cili ka folur për tensionet Kosovë-Serbi si dhe gabimet e Albin Kurtit I ftuar sot në Zona Zero ishte politologu Nexhmedin Spahiu i cili ka folur për situatën mes Kosovës dhe Serbisë si dhe planin franko-gjerman I ftuar sot në Zona Zero ishte gazetari Ulvi Zajmi i cili ka folur për ndryshimet e kombëtares si dhe ndeshjen Poloni-Shqipëri

DORËHIQET Vuçiç?! Të shtëna me armë, shtohen tensionohet në veri të Kosovës | Zona Zero Top News
26/05 21:40
Përplasjet në PD dhe rruga drejt bashkimit/ Gazetari tregon çfarë po ndodh me dremokratët |Zona Zero
26/05 20:43
‘Me 5 humbje do të drejtojë PD-në?’/ Gazetari i ashpër me Lulzim Bashën | Zona Zero Top News
26/05 20:15
Berisha sërish me protesta?/ Gazetari zbulon detajet | Zona Zero Top News
26/05 20:14
Gazetari kritika SHBA-ve: Shpresoj të mos më nxjerrin ‘non grata’… | Zona Zero Top News
26/05 20:13
PAMJET live nga veriu i Kosovës, flamuri shqiptar | Zona Zero Top News
26/05 20:13
Gazetari raporton LIVE nga Zveçani, policia në terren me përforcime | Zona Zero Top News
26/05 20:11
Zgjedhjet në Turqi, gazetari zbardh sondazhet: Ja kush do fitojë | Zona Zero Top News
26/05 20:10
Turqia në zgjedhje, çfarë pritet të ndodhë të dielën | Zona Zero Top News
26/05 20:09
Plani i Erdogan për të fituar zgjedhjet, gazetari zbulon prapaskenat | Zona Zero Top News
26/05 20:06
IKËN Vuçiç, rrezikohet qeveria/ Zbardhet skenari në Serbi | Zona Zero Top News
26/05 20:01
PANIK në veri të Kosovës/ Kryetarët e komunave të rrethuar nga policia, rreziku i së hënës |ZonaZero
26/05 20:00
Ndërkombëtarët URDHËR Kosovës? Dhuna e frikshme në veri dhe ndaj policisë | Zona Zero Top News
26/05 19:59
Reagon Ramush Haradinaj për dhunën në veri: Kujdes nga Vuçiç | Zona Zero Top News
26/05 19:58
Serbia mes Rusisë dhe ndëkombëtarëve, çfarë lëvizje pritet nga Vuçiç | Zona Zero Top News
26/05 19:58
Lufta e Erdogan për të qëndruar në pushtet, analiza e gazetarit | Zona Zero Top News
26/05 19:46
Deklarata SHOKUESE: Krimi drejtohet nga Vuçiç, frika për Kosovën | Zona Zero Top News
26/05 19:45
Shpërthime në veri të Kosovës/ Ekperti i sigurisë, Drizan Shala tregon çfarë pa në terren |Zona Zero
26/05 19:45
Pamje të rënda nga situata në veri të Kosovës, polici serb duke folur shqip | Zona Zero Top News
26/05 19:44
Serbët nuk ndalen, priten tensione në veri të Kosovës/ Paralajmërimi i frikshëm | Zona Zero Top News
26/05 19:43