Zbulohet lidhja e ngushtë e gjyshes së Beniadës dhe Flori Gjinit-Shqipëria Live
24/01/2022 16:54

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini Kryeredaktore: Eralda Kenaj

Humba kujtesën dhe punën pas aksidentit,42 vjeçarje: Shoferi me kërcënoi-Shqipëria Live
26/05 16:11
Nëna mbeti pa punë, djali la shkollën dhe shiste piktura për të mbajtur familjen-Shqipëria Live
26/05 16:11
“Humba kujtesën 3 muaj pasi pësova aksidentin e rëndë”- Shqipëria Live
26/05 16:10
“Po hyre në Shqipëri nuk del dot”, avokati tregon emocionet e finales Roma-Feyenoord-Shqipëria Live
26/05 16:06
“Holandezët urinojnë në shesh”,avokati:Po ta bënte një shqiptar jashtë do bënin namin-Shqipëria Live
26/05 16:06
Tifozja seksi që u bë virale në stadium, është psikologia e njohur, Lenida-Shqipëria Live
26/05 16:06
“Sa e bleve biletën?”, dy të ftuarit tregojnë çmimin marramendës- Shqipëria Live
26/05 16:05
Habit psikologia, italianët nuk të thonë ” Të hënksha….”, anë xhentil- Shqipëria Live
26/05 16:05
“Çmendet” Spartak Ngjela pas shkrimtares: Ja çfarë më tërhoqi tek vargjet e saj- Shqipëria Live
26/05 16:01
E quajti sorkalle, Spartak Ngjela përballet live me poeten në program-Shqipëria Live
26/05 16:00
“Do mbetesh në histori”, Ngjela tregon takimin me Bora Zemanin pas komenteve për të-Shqipëria Live
26/05 15:59
Spartak Ngjela me 4 vajza të ngujuar në vilë, historitë erotike në një libër-Shqipëria Live
26/05 15:58
Terroret serbe në libër, Papa Françesko habitet nga krimet ndaj shqiptarëve-Shqipëria Live
26/05 15:55
Shqiptari takon Papa Françeskon: Nuk ishte mirë me shëndet, ja çfarë bëri-Shqipëria Live
26/05 15:55
Libri shqiptar me tortura serbe që tronditi botën në duart e Papa Françeskut-Shqipëria Live26Maj2022
26/05 15:43
“Si sorkadhe”, Spartak Ngjela harron Bora Zemanin për poeten e re – Shqipëria Live 26 Maj 2022
26/05 14:47
Psikologia shqiptare mahnit italianët:Ata nuk thonë “të bëfsha,e të hëngsha”-ShqipëriaLive 26Maj2022
26/05 14:37
E aksidentuan tek vijat e bardha, shkrimtarja tregon si humbi kujtesen-Shqipëria Live 26 Maj 2022
26/05 14:29
Një lugë vaj ulliri në ditë shmang rrezikun nga infarkti-Shqipëria Live
25/05 16:03
Vaji i ullirit të ndihmon të biesh nga pesha dhe të luftoni depresionin- Shqipëria Live
25/05 16:03