Zbulohen skenarët, ja çfarë do të ndodhë në datën 23 prill në Kosovë | Zona Zero Top News
29/03/2023 19:56

I ftuar sot në Zona Zero ishte politologu Nexhmedin Spahiu i cili ka folur për situatën mes Kosovës dhe Serbisë si dhe planin franko-gjerman

Çfarë pritet për Fatmir Mediun? Avokati analizon dosjen e Gërdecit | Zona Zero Top News
07/06 17:35
Dosja Gerdeci-290 familjarë e procesit, prania e amerikanëve | Zona Zero Top News
07/06 17:32
Kokat e mëdha në dorën e SPAK, arrestimet si ‘flluska sapuni’?! | Zona Zero Top News
07/06 17:31
Taulant Balla 3 orë në SPAK, gazetari zbulon çfarë ndodhi | Zona Zero Top News
07/06 17:19
Pas Vangjush Dakos, SPAK ‘piketon’ Sali Berishën/ Genc Burimi zbulon çfarë pritet | ZonaZero TopNews
06/06 22:34
Pjetra i bindur: Vangjush Dako do të lirohet, nuk mund të arrestohet për një pallat | Zona Zero
06/06 21:05
DETAJET E FUNDIT/ Gazetari zbardh akuzat që rëndojnë mbi Vangjush Dakon, kallëzimet | Zona Zero
06/06 21:01
DETAJE/ Dako në burg jo vetëm për pallatin, do dalin fakte të tjera/ Flet avokat Pjetra | Zona Zero
06/06 20:59
Sa vite burg rrezikon Vangjush Dako? Akuza për ish-kreun e Bashkisë Durrës | Zona Zero Top News
06/06 20:57
Arrestimi i Vangjush Dakos, gazetari raporton LIVE detajet e fundit | Zona Zero Top News
06/06 20:55
Dako në burg, analisti ironizon: Në burg të krijohet shoqata e kryetarëve të bashkisë | Zona Zero
06/06 20:39
Kush e do në burg Vangjush Dakon? Avokat Pjetra zbulon pse e dorëzuan…! | Zona Zero Top News
06/06 20:36
LAJM I FUNDIT/ Zjarr në hipotekën e Durrësit, pamjet LIVE | Zona Zero Top News
06/06 20:35
Avokat Logu: Arrestimi i Vangjush Dakos është lajm i mirë… | Zona Zero Top News
06/06 20:32
‘Në Shqipëri s’ka ende drejtësi’/ Burimi rreshton SKANDALET… | Zona Zero Top News
06/06 20:30
SHBA shpall ‘non-grata’ Vangjush Dakon? Genc Burimi habit me deklaratën | Zona Zero Top News
06/06 20:15
‘Vangjush Dako është simbol i korrupsionit’/ Logu i ASHPËR me kryebashkiakun | Zona Zero Top News
06/06 20:08
PAMJE live/ BLINDOHET Drejtoria e policisë, Avokati: Është hera e parë që… | Zona Zero Top News
06/06 20:01
Berisha në SPAK? Genc Burimi zbardh PRAPASKENAT, ja ç’do ndodhi pas arrestimit të Dakos | Zona Zero
06/06 19:59
10 urdhërarreste në Bashkinë Durrës, arrest me burg për Vangjush Dakon | Zona Zero Top News
06/06 19:58