Zbulimi madhështor në HIMARE që gjynjëzon tezat GREKE – Gjurmë Shqiptare
13/09/2020 09:59

Çfarë fshihet pas varreve të vjetra të zbuluara në Himarë? Përse ekstremistët nuk i duan këto zbulime? Cila është vlera e tyre? Çfarë u gjet në këto varre? Pak javë më parë në Himarë u zbuluan disa varre të lashta mbi 3 mijë vjeçare... Lajmi bëri bujë, por vetëm pak ditë më pas ai u harrua.... Çfarë qëndron pas tyre ? Cila është vlera e këtij zbulimi ? A është ky i vetmi apo ka patur edhe të tjerë? Përse rryma të caktuara nuk i duan këto zbulime? Ky eshte vendi ku u be zbulimi ne Himare. Siç e shikoni sot nuk ka me asgje ne siperfaqe sepse gjithçka u rimbulua. Cila eshte arsyeja? Një hulumtim që zbardh një histori të lashtë... një histori pak të njohur.... Si ishte kjo zonë 3 mijë vjet më pare dhe cilët ishin banorët e saj? Çfarë u gjet në këto varre të vjetra?

Një surprizë anonime, vjen në studio për Shqipen – Përputhen
22/10 09:23
Tea është me serioze, ndërkohë Shqipe ti dukesh si 15 vjeç – Përputhen
22/10 09:23
Wake Up/ Rezart Veleshnja sqaron për herë të parë publikisht largimin nga “Shiko kush luan”
22/10 09:22
Jepet vendimi për Fjorelen, ja çfarë do të ndodhi me të në program! – Përputhen
21/10 10:01
Fjorela ka njohur dikë jashtë programit? – Përputhen
21/10 10:01
Unë nuk jam i shëmtuar, pse sillesh kështu! – Përputhen
21/10 10:01
Përqafime dhe puthje mes Anës e Fatjonit, a po nis një histori dashurie? – Përputhen
20/10 10:01
Diskutim i ashpër në prapaskenë mes Shqipes e Fatjonit – Përputhen
20/10 10:01
Tea akuzon Fatjonin, se ai flirton me të gjitha vajzat njësoj! – Përputhen
20/10 10:00
Portokalli, 18 Tetor 2020 – Çifti I Lumtur ( Arkitektja )
19/10 09:38
Portokalli, 18 Tetor 2020 – S.Show – Rama – Basha ( Rama vs Analistët vs Basha )
19/10 09:38
Maskat/ Moderatorja bën deklaratën e fortë: Olti Curri më ndau nga burri! “E Diell”, 18 Tetor 2020
19/10 09:38
Vrasje e përdhunime në Palasë/ I çarë në ballë, shikoni momentin kur hajduti kapet nga policia
18/10 09:03
Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 17 Tetor 2020, Entertainment Show
18/10 09:02
“Shiko kush luan” rekord të ri /Emisioni arrin në çdo episod mbi një milionë shikime
18/10 09:02
Takimi i parë mes Shqipes dhe Andit, ja çfarë ndodhi – Përputhen
16/10 09:52
Fjorela pezullohet nga programi, për thyerjen e rregullores – Përputhen
16/10 09:52
Andi “zbut” më në fund Shqipen?! – Përputhen
16/10 09:52
Të papriturat e takimit mes Anës dhe Fationit – Përputhen
15/10 09:27
Për çfarë pati kaq shumë ovacione në studio? – Përputhen
15/10 09:27