ZBËRTHEHET DURIM BAMI/ DALIN faktet tronditëse, bashkëpunëtori I drejtësisë nxjerr emrat | Breaking
19/06/2024 17:33

U arrestua në Dubai, SPAK kërkon ekstradimin e Durim Bamit! Dorëzon dosjen në Ministrinë e Drejtësisë Te ftuar: ERALDO HARLICAJ- GAZETAR, ROMEO KARA- AVOKAT

BEQAJ në BURG, SPAK i thyen shtëpinë në VLORË/ Ja çfarë provash u gjetën! A kishte para në shtëpi?
24/07 20:40
TERRORIZMI kërcënon lojërat OPLIMPIKE në FRANCË/ Ja çfarë pritet të ndodhë? | Breaking
24/07 19:45
RAMA sulmoi bizneset e jugut por jo bashkitë që rritën taksat?/ Shpërthen debati në studio
24/07 19:13
BASHA akuza BERISHËS dhe RAMËS/ PS e PD e Berishës po bëjnë pazar, dorëzojmë sot amendamentin
24/07 19:11
KOSOVARËT braktisin SHQIPËRINË?/ Ja zonat turistike që rritën çmimet | Breaking
24/07 19:10
ÇMIMET në plazhe në stratosferë?/” Taksat e Bashkive rritën çmimet në bregdet” | Breaking
24/07 19:10
Plazhet e BOSHATISURA?/ Ozuni: Sivjet ishte trend i plazheve bosh | Breaking
24/07 19:09
I burgosur për abuzim me fondet/ SPAK kontroll në banesën e ish-ministrit Ilir Beqaj në Lungomare
24/07 18:37
SKANDALOZE Çollaku analizon kodin zgjedhor/ RAMA merr 12-13 mandate më shumë me këtë manovër
24/07 18:36
Demokratët të humbur nga marrëveshja me RAMËN/ SHPËRTHEN ÇOLLAKU | Breaking
24/07 18:35
RAMA merr në tavolinë disa mandate?/ ÇOLLAKU: Opozita nuk mund të japë konsensus pa marrë asgjë
24/07 18:35
DEPUTETËT PS-PD përplasen live në studio/ Krrashi: jam për sistem mazhoritar të pastër | Breaking
24/07 18:09
REFORMA ZGJEDHORE, Basha braktis gjithçka?/ Dhori: Jam për lista 100 % të hapura | Breaking
24/07 18:08
KRASHI dhe DHORI përplasen për sistemin zgjedhor/ RAMA BERISHA pazare në tavolinë, po BASHA?
24/07 18:07
SHPËRTHEN ROMEO KARA për skandalin te ONKOLOGJIKU/ “Më mirë pa mjekë se me këta kasapë” | Breaking
24/07 17:31
AVOKATJA e EDMOND GASHIT nxjerr faktet/ Nela: Nuk ka prova që e përfshin mjekun në veprën penale
24/07 17:30
Skandali tek Onkologjiku, avokatja e Edmond Gashit/ ‘Arresti në shtëpi’ nuk qëndron, të zbutet masa
24/07 17:30
EKSKLUZIVE/ FLET avokatja e EDMOND GASHIT, debat të ashpër me ROMEO KARA dhe RAMAJN | Breaking
24/07 17:29
DIKTATURË e kamufluar nga RAMA- BERISHA/ SHPËRTHEN KARA: Ja çfarë kanë instaluar në vend | Breaking
24/07 17:17
Pazari RAMA BERISHA për kodin zgjedhor/ PLAS në komision, Kara: lista 100% të hapura | Breaking
24/07 17:16