Zbërthehet bashkëpunimi i fshehtë mes Berishës dhe Ramës/ Murrizi zbardh SKENARIN | ZonaZero TopNews
25/05/2023 22:01

"Zona Zero" është emisioni më i ri informativ i Top News. Eshtë Zona e pyetjeve, Zona ku merren përgjigjet dhe Zona ku zhvillohen debatet. Eshtë Zona me Zero kompromise, Zero embargo dhe Zero sekrete. Çdo ditë nga ora 16:00-20:00. "Zona Zero" nën drejtimin e gazetares Dafina Hysa do të sjell tek publiku informacionet më të fundit dhe analizat më të detajuara të ngjarjeve kryesore të ditës. Një zonë e dedikuar informimit korrekt, të saktë dhe pa kompromise me të vërtetën.

Tahiri “fut në sherr” qeverinë me SHBA-në/ Ish ministri kërkon drejtësi për… | Zona Zero Top News
02/06 21:08
‘Jorida Tabaku grua zonjë, Gaz Bardhi një shtëpi ka për të futur kokën’, HABIT Sula | Zona Zero
02/06 21:02
DEKLARATA e deputetit demokrat: Berisha dhe Meta mbajnë me thonj partinë | Zona Zero Top News
02/06 21:01
‘Largimi i Berishës, i hap rrugë të rinjve’, Sula gjen zgjidhjen për PD | Zona Zero Top News
02/06 21:00
Deputeti demokrat i qartë: Nëse s’ka bashkim, jemi të vdekur | Zona Zero Top News
02/06 20:59
Shqipëria “pushtohet” nga turistët e huaj, ja destinacionet perfekte… | Zona Zero Top News
02/06 20:09
Ndodh bashkimi Berishës me Bashën? Deputeti ka disa kërkesa për bashkimin e PD | Zona Zero Top News
02/06 20:07
Rama: Një ish-sekretare e përgjithshme kapet duke marrë lekë, si mund të ndodhë kjo? | Zona Zero
02/06 19:49
Ylli Manjani mbështetje Saimir Tahirit, tregon ARSYET | Zona Zero Top News
02/06 19:33
Turi i mirënjohjes, Rama e Veliaj: Fitore historike më 14 maj, shqiptarët na dhanë.. | Zona Zero
02/06 19:32
Rikthehet Saimir Tahiri! Statusi i parë: Do kërkoj drejtësinë për… | Zona Zero Top News
02/06 19:31
‘URGJENT të formohet një parti e re, momenti për lëvizje të FORTA’, Manjani i prerë | Zona Zero
02/06 19:28
‘PD e Lulit që e ka blerë qeveria të futet në muze’, Manjani IRONI ndaj politikës | Zona Zero
02/06 19:27
‘Sali Berisha president nderi’, Ylli Manjani këshillon opozitën | Zona Zero Top News
02/06 19:25
Lirohet nga burgu Saimir Tahiri, Ylli Manjani: U dënua për të treguar se dikush duhet… | Zona Zero
02/06 19:19
Një pronar Tirane që përfundon në Skrapar, ç’po ndodh me ndryshimet në ligjin e pronave? | Zona Zero
02/06 18:49
Bllofi me pronat, për pronarët s’ka më toka për kompensim financiar | Zona Zero Top News
02/06 18:49
Ndryshimet në ligjin për pronat, Vorpsi: Nuk ka më toka të lira… | Zona Zero Top News
02/06 18:48
TENSIONET në veri, Kuqi: Nuk jemi pro ndaj politikës së beogradit në Kosovë | Zona Zero Top News
02/06 18:25
Ligji i pronave / Si do zgjidhen hallet e pronarëve? Çfarë duhet të dini për kompensimet | Zona Zero
02/06 18:22