Wake Up/ Ylli Merja: Ja si ta përballoni të nxehtin përvëlues në kushte shtëpie dhe pa kondicioner
28/07/2021 10:21

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Ermal Kelliçi (redaktor), Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku

Wake Up/ Mjekja Alkerta Ibranji: Kundër tamponit në gëzime familjare. Debaton me të ftuarit
24/09 12:00
Wake Up/ Armand Peza: Pandemia ka ndryshuar edhe protokollet e gëzimeve familjare
24/09 11:47
Wake Up/ Armand Peza: Asnjë i ftuar në dasmën e Rudina Dembacajt nuk reagoi për kushtin e tamponit
24/09 11:46
Wake Up/ Dr. Alkerta Ibranji: Edhe të vaksinuarit duhet të sjellin tampon sepse mund të infektojnë
24/09 11:19
Wake Up/ Mjekja Alkerta Ibranji: Vaksina nuk të garanton që nuk e mbart virusin
24/09 11:02
Wake Up/ Pandemia “zgjoi” filmin. Bum aplikimesh dhe filmash në TIF
24/09 10:54
Wake Up/ Mbi kuaj të racës arabe djemtë e “Albanian Cowboys”, promovojnë sportin e hipizmit
24/09 10:50
Wake Up/ “Albanian Cowboys”, njihni djemtë shqiptarë që jetojnë dhe vishen si kauboj
24/09 10:43
Wake Up/ Jonida Aliçkolli: Nuk është e drejtë që ne që jemi të vaksinuar të kushtëzohemi
24/09 10:17
Wake Up/ Eksperti Ergest Nako tregon cilat janë sulmet më të shpeshta kibernetike
24/09 10:16
Wake Up/ Iva Tiço: Nuk e shoh si problem bërjen e tamponit në dasma dhe gëzime
24/09 10:16
Wake Up/ Eksperti Nako: Qeveria kineze po i kërkon të dhënat pa arsye
24/09 10:13
Wake Up/ Pasaportë vaksinimi ose tampon edhe në gëzime familjare ndez debatin në studio
24/09 09:55
Wake Up/ Brenton Bënja: Legjislatura e BE-së na siguron që të dhënat tona nuk keqpërdoren
24/09 09:52
Wake Up/ Brenton Bënja: Të dhënat që grumbullon Google shkojnë edhe në serverat kinezë
24/09 09:44
Wake Up/ Celularët kinezë na vjedhin të dhënat!Alarmi i qeverisë së Lituanisë shqetësim botëror
24/09 09:33
Wake Up/ Shtypi i ditës, 24 Shtator 2021
24/09 08:23
Parashikimi i motit/ Dita nis e freskët, por pas mesditës pritet rritje e ndjeshme temperaturash
24/09 08:20
Wake Up/ Gjyshi Shezai Rrokaj paska detyrën më të vështirë në familje.Këtë ia zbulon nusja Olta Boka
23/09 12:21
Wake Up/ Olta Boka: Instiktin e mëmësisë e kisha që 20 vjeç, por doja që vajza t’i ngjante burrit
23/09 12:21