Wake Up/ “Vaksinimi i personaliteteve një lëvizje e poshtër e qeverisë”. Reagon Dr. Erion Dasho
23/02/2021 11:03

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Ermal Kelliçi (redaktor), Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku

Wake Up/ Paloma: Nuk e kam fare problem ta deklaroj se kam bërë botox. Është kulturë
25/02 11:55
Wake Up/ Paloma&Salsano kanë një kërkesë publike për drejtorin e Top Albania Radios, Ledion Liço
25/02 11:55
Wake Up/ Salsanon e merr e motra live në emision. Zbuloni cila është arsyeja?!
25/02 11:54
Wake Up/ “Alo daja ta kam bërë këngën”. Salsano Rrapi na prezanton me nipin kompozitor në Firence
25/02 11:18
Wake Up/ Kush janë kolegët xhelozë që nuk i uruan Salsanon dhe Palomën. S’kish si ndodhte “Ndryshe
25/02 11:15
Wake Up/ Dëgjojeni, reflektoni dhe qeshni me këngën e parë “Ndryshe” të Salsano Rrapit dhe Palomës
25/02 10:36
Wake Up/ “Ka staf mjekësor në spitalin e Shkodrës që ka refuzuar vaksinën”. E pranon drejtori
25/02 10:20
Wake Up/ “Më shumë se një firmë”, të rinjtë e Durrësit kërkojnë ngritjen e një Qendre Rinore
25/02 10:08
Wake Up/Drejtori i Spitalit Shkodër:Ka rritje të numrit të të shtruarve me COVID por kemi kapacitete
25/02 09:57
Wake Up/ Drejtoresha e Spitalit Durrës: Vetëm dy raste shumë të rënda i kemi dërguar në Tiranë
25/02 09:57
Wake Up/ Situata e COVID, Durrës. Kreu i spitalit përgënjeshtron mediat: Kapacietet s’janë ezauruar
25/02 09:52
Wake Up/ Si do ta përfitojnë karburant pa akcizë fermerët? Flet Milva Ekonomi, Ministre e Bujqësisë
25/02 09:47
Wake Up/ Shtypi i ditës, 25 Shkurt 2021
25/02 09:35
Wake Up/ Diell dhe temperatura deri në 26 gradë Celsius, njihuni me parashikimin e motit
25/02 09:35
Wake Up/ Mira Konçi kujton fëmijërinë kur këndonte me prindërit “Zambaku i Pirzrenit”
24/02 11:59
Wake Up/ Rikthimi i Mira Konçit me një koncert recital si 30 vite më parë
24/02 11:59
Wake Up/ Mira Konçi & Ergin Oda: Kauza që bashkoi artistët shqiptarë në New York
24/02 11:58
Wake Up/ Jonila Godole, debati për komunizmin nuk shteron sepse s’ka pasur transparencë për krimet
24/02 11:58
Wake Up/ Përkthyesi Sokol Mici: Reagimi i udhëheqjes komuniste kur pa filmin e gazetarit austriak
24/02 11:58
Wake Up/Sokol Mici tregon prapaskenat e udhëtimit të austriakut Paul Lendvai në Shqipërinë komuniste
24/02 11:57