Wake Up/ Trajtimi post Covid: 3 meme funny në ditë receta për përballimin e pandemisë
27/10/2021 10:28

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare.

Wake Up/ “Ishalla del ndonjëra dhe të merr burrin”, ja çfarë i thanë Xhoi Jakajt për Beatrixën
06/12 11:47
Wake Up/ Oriola Marashit i paska shkuar ftesa për Big Brother VIP. E zbulon e ëma arsyen e refuzimit
06/12 11:45
Wake Up/ “Uroj që Beatrix të mos lëndohet në fund të kësaj historie nga Donaldi”, frika e gazetares
06/12 11:33
Wake Up/ Xhoi Jakaj komenton statusin e Borës për Donaldin dhe Beatrixin
06/12 11:31
Wake Up/ Visjani dhe Kastro “përdorin hënën” për të kërkuar falje
06/12 11:27
Wake Up/ Iva Tiço: Personalisht njoh shumë pak nga banorët e BBVIP ndaj jam e ftohtë në gjykim
06/12 11:25
Wake Up/ Xhoi Jakaj: Si e njoh unë Beatrixën jashtë Big Brother VIP
06/12 11:25
Wake Up/ Visjan Ukcenaj tregon për bashkëpunimin me Sardin dhe Killua
06/12 11:10
Wake Up/ “Mua Zoti s’me ka dhënë zë por më ka dhënë dashurinë për muzikën dhe këngën”
06/12 11:07
Wake Up/ Visjan Ukcenaj: Më shpesh falje i kërkoj tim biri. I kërkoj falje për çdo gjë
06/12 10:55
Wake Up/ Visjan Ukcenaj tregon si e refuzoi ne fillim Kastro Zizo për këngën “Hana”
06/12 10:52
Wake Up/ BBVip ka krijuar varësi. I shajnë ose i përkrahin por të gjithë i ndjekin banorët VIP
06/12 10:31
Wake Up/ Blerim Gjeladini: Ja pse Rama është lideri më popullor në botë, në Facebook
06/12 10:17
Wake Up/ Kryeministri Rama, lideri më i ndjekur në botë në Facebook
06/12 10:14
Wake Up/ Gjeladini: Popullariteti i Ramës në Facebook konkurohet vetëm nga Berisha
06/12 10:13
Wake Up/ Pas suksesit në rrjetet sociale, liderat e huaj “kopjojnë“ Edi Ramën
06/12 10:10
Wake Up/ Mentor Kikia: Kryeministrin të paktën e kemi të parin në llogje Facebook-u
06/12 10:07
Wake Up/ Fermerët: Edhe pas një jave nga takimi, asnjë gjë nuk është zgjidhur
06/12 09:50
Wake Up/ Takimet “kokë më kokë”, të Ramës me protestuesit: Strategji PR që nuk ofrojnë zgjidhje
06/12 09:46
Wake Up/ Ndriçim Mehmeti: Klasat kolektive po nxisin analfabetët funksionalë
06/12 09:28