Wake Up/ Top Channel, hap audicione për punësimin e të rinjve
29/05/2020 12:08

Top Channel me vizionin për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve duke trokitur në çdo shtëpi ka ndërmarrë një fushatë për të mos pasur asnjë kufizim gjeografik, përsa i përket informimit të qytetarëve duke e shtrirë informacionin në të gjithë territorin e Shqipërisë. Si televizioni kryesor në Shqipëri për saktësinë e lajmeve të orës së fundit dhe lidhjeve të drejtpërdrejta të ngjarjeve më të rëndësishme të vendit, me edicione speciale për mbulimin, pasqyrimin dhe analizimin e çdo ngjarjeje apo evenimenti të rëndësishëm në të gjithë territorin e Shqipërisë dhe në trevat shqiptare, Kosovë e Maqedoni dhe kudo ku shqiptaret jetojnë ne botë, ka ndërmarrë së fundmi një fushatë për të rekrutuar gazetarë në çdo cep të vendit. Për të mësuar më shumë rreth kësaj por dhe për t'ju ardhur në ndihmë të rinjve dhe jo vetëm që e duan gazetarinë dhe informacionin për t'u bërë pjesë e familjes së madhe Top Channel kishim sot kryeredaktorin e edicionit informativ në Top Channel, Altin Kreka.

Wake Up/ “Mami i kërkon nuse në shtëpi”…A do t’ia plotësojë dëshirën, Ardian Bujupi?!
10/07 13:12
Wake Up/ Ardiani Bujupi: E vërteta e lidhjes me vajzën në klipin “Modela”
10/07 13:12
Wake Up/ Çfarë thotë Ardian Bujupi për Xhensila Myrtezajn dhe Elvana Gjatën?
10/07 12:15
Wake Up/ Pëllumb Pipero: Maska mbron 95 % nga COVID-19, por në plazh nuk nevojitet
10/07 12:08
Wake Up/ Fizioterapisti Ilvi Begolli: Ja cilat kategori dhe mosha po shfaqin deformime fizike
10/07 11:42
Wake Up/ Ardian Bujupi zbulon skenat e klipit “Panorama” dhe bashkëpunimin me Xhensila Myrtezajn
10/07 11:42
Wake Up/ Bark i fryrë, mbipeshë, të kërrusur, si do shndërrohemi pas 25 vitesh nga puna në shtëpi
10/07 11:41
Wake Up/ Njihuni me “Hi-Skate”, grupimin e të rinjve të pasionuar pas sporteve urbane
10/07 11:41
Wake Up/ Sondazhi: 72% e qytetarëve janë dakord që mbajtja e maskës të bëhet e detyrueshme
10/07 11:41
Wake Up/ Shoqatat e turizmit: E premtja të bëhet pushim, fundjava më e gjatë
10/07 11:40
Wake Up/ Shtypi i ditës, 10 Korrik 2020
10/07 08:15
Rikthehen temperaturat e larta, njihuni me parashikimin e motit
10/07 08:13
Wake Up/ Rikthehet në muzikë pas 11 vitesh, Erion Korini: Jam kritikuar për mungesën e gjatë
09/07 12:15
Wake Up/ Astrit Alihajdaraj:Takimi me Nicole Kidman dhe Tom Cruise më hapi rrugën drejt filmit
09/07 11:14
Wake Up/ Erion Korini: Kam kënduar dhe këngë që si kam dashur…
09/07 11:13
Wake Up/ Zef Preçi: Amnistia fiskale, për të legjitimuar paratë e oligarkëve dhe grupeve kriminale
09/07 11:03
Wake Up/ Blendi Gonxhja:TaskForca e transportit, kontroll masave AntiCovid. Problemet e konstatuara
09/07 10:58
Wake Up/ Protestat në Beograd. Analisti N. Behluli: Janë politike jo kundër rikthimit të karantinës
09/07 10:57
Wake Up/ Shtypi i ditës, 09 Korrik 2020
09/07 08:11
Diell dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit
09/07 08:09