Wake Up/ Temperatura deri në 36 gradë, parashikimi i motit për ditën e sotme
29/07/2022 09:42

Moti në vendin tonë për këtë të mërkurë do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare në zonat malore të shoqëruara me reshje lokale në zonat malore në orët e pasdites. Temperaturat në mëngjes do të luhaten nga 17-22 gradë, ndërsa në mesditë do të jenë në rënie duke u luhatur nga 31-33 gradë Celsius në veri dhe deri në 34-36 gradë C.

Wake Up/ Xhemi Shehu: Instagramin e kam hapur dhe mbyllur 3 herë, nuk më pëlqen
03/10 11:21
Wake Up/ Xhemi Shehu: Sa herë që i publikoja fëmijët në rrjete sociale më sëmureshin!
03/10 11:21
Wake Up/ Xhemi Shehu triumfon në quizin me “emoji”
03/10 11:14
Wake Up/ Ishte Salsano Rapi ndërmjetësuesi im për t’u rikthyer në “Portokalli”
03/10 11:01
Wake Up/ Xhemi Shehu: Dy janë arsyet përse nuk bëhem më brune!
03/10 11:00
Wake Up/ Xhemi Shehu nuk kursehet teksa flet për Fjoralba Ponarin
03/10 10:58
Wake Up/ Xhemi Shehu tregon për herë të parë përse u largua nga “Portokalli”
03/10 10:53
Wake Up/ Xhemi Shehu: Rikthimi im në “Portokalli” si histori dashurie!
03/10 10:45
Wake Up/ Xhemi Shehu tregon sekretin e bukurisë, zbulon çfarë pi në mëngjes esëll!
03/10 10:44
Wake Up/ Edlira Gjoni: Dua të jetoj tek ajo Shqipëria që politikanët postojnë në faqet e tyre!
03/10 10:21
Wake Up/ Pedagogia e komunikimit Gjoni; Edi Rama ka më shumë ndjekës se liderët Evropianë
03/10 10:12
Wake Up/ Edlira Gjoni; Politikanët duke u marrë me rrjetet sociale kanë lënë punën pas dore
03/10 10:10
Wake Up/ Edlira Gjoni: Politikanët i shfrytëzojnë rrjetet sociale në mënyrën më të keqe të mundshme
03/10 10:09
Wake Up/ Totti vs Blasi; Ajo i vjedh Rolexin, ai çantat firmato
03/10 09:49
Wake Up/ Shanse maksimale për sulme bërthamore nga Putin
03/10 09:48
Wake Up/ Edlira Gjoni për politikanët: Sa më aktiv në rrjetet sociale aq më pasiv në jetën reale!
03/10 09:47
Wake Up/ Burrë e grua mish e thua, por a duhet të ndajmë edhe kodin e celulalarit?
03/10 09:46
Wake Up/ “Më lexo buzët”/ Neada dhe Vilma sfidojnë njëra- tjetrën
01/10 14:04
Wake Up/ Sofo dhe Evi: Në Shqipëri konsumohet më shumë kafe se në Greqi
01/10 13:29
Wake Up/ Sofo dhe Evi tregojnë bashkëpunimin me “Lori Caffe”
01/10 13:28