Wake Up/ Studentja e ekselencës: E vështirë të çash tregun evropian me një diplomë shqiptare
27/10/2021 11:44

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare.

Wake Up/ Psikiatre Arjana Rreli: Pas episodit të Fifit, dy pacientë të mi kaluan ankth nga situata
26/11 12:27
Wake Up/”Banorët e BBV nuk duhet të marrin çfarëdolloj ilaçi” debati mes psikiatres dhe ish-banorëve
26/11 12:26
Wake Up/ Ari Bakalli, ish-banor i BB2:Mënyra si vrapoi Fifi për Valonin tregon se Fifi donte dashuri
26/11 12:19
Wake Up/ Psikiatre Arjana Rreli: Big Brother VIP është një situatë mini covidiane
26/11 12:18
Wake Up/ Paloma: Banorët brenda shtëpisë i afroheshin Fifit vetëm për publikun që kishte pas
26/11 12:03
Wake Up/ Ish-banor i BB2: Neve s’na linin të konsumonim alkool në shtëpi. VIP-at e kanë tepruar
26/11 12:01
Wake Up/ Psikiatre Arjana Rreli: Episodi i rënies së Fifit ishte një shmangie ndaj presionit
26/11 11:52
Wake Up/ Paloma: Arjola dhe Sabiani kanë qarë prej vërteti për largimin e Fifit, të tjerët jo
26/11 11:47
Wake Up/”Sjellja e Fifit me Sarën si zënkat në burgun e grave”, ja si e ka parë Arjan Bakalli, i BB2
26/11 11:47
Wake Up/ Arjan Bakalli ish banori BB2: VIP-at po e përjetojnë më keq izolimin. Ne ishim normalë
26/11 11:43
Wake Up/ Psikiatre Arjana Rreli: Fifi do të donte ta vazhdonte lojën, por ja çfarë ndikoi
26/11 11:38
Wake Up/”Fifi ishte dobësuar shumë. Dukej e prekur.Nuk i vjen mirë që la shtëpinë”, flet ish-banorja
26/11 11:34
Wake Up/ Skënder Gjinushi: Abetarja e unifikuar nuk është vendim akademik, por politik
26/11 11:19
Wake Up/ Akademikët Gjinushi dhe Kraja për abetaren e unifikuar, nisma “një gjuhë, një abetare”
26/11 11:14
Wake Up/ “Pasi humbi zgjedhjet, Albin Kurti vjen në këtë takim me Ramën me hundën e ulur”
26/11 11:13
Wake Up/ “Qeveritë Shqipëri-Kosovë nuk mund të mblidhen në një restorant. Mungesë serioziteti”
26/11 11:13
Wake Up/ Arben Çejku: Shqipëri-Kosovë aq marrëveshje sa dhe vetë Ministrat nuk i mbajnë mend
26/11 10:54
Wake Up/ “Takimi i qeverive Shqipëri-Kosovë më shumë u vlen partive politike se qytetarëve”
26/11 10:53
Wake Up/ “Duke u larguar, Fifi parandaloi një tjetër situatë të rëndë brenda shtëpisë”
26/11 10:52
Wake Up/ Nis punimet Kuvendi i Albanologjisë. Akademikët Gjinushi dhe Kraja: Më të bashkuar se kurrë
26/11 10:36