Wake Up/ Sportistet nuk duan “të zhvishen” më gjatë garave! Flasin Elsa Ballauri dhe Amarilda Prenga
30/07/2021 09:52

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Ermal Kelliçi (redaktor), Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku

Wake Up/ Gjyshi Shezai Rrokaj paska detyrën më të vështirë në familje.Këtë ia zbulon nusja Olta Boka
23/09 12:21
Wake Up/ Olta Boka: Instiktin e mëmësisë e kisha që 20 vjeç, por doja që vajza t’i ngjante burrit
23/09 12:21
Wake Up/ A është Shqipëria një vend i sigurt? Pyetja që bëjnë më shpesh për Shqipërinë të huajt
23/09 11:58
Wake Up/ Genc Përmeti: Ne nuk dimë ta marketojmë vendin tonë. Këtë e bëjnë të huajt për ne
23/09 11:51
Wake Up/ Olta Boka tregon arsyen e bukur të largimit nga skena dhe pse rikthehet tani
23/09 11:48
Wake Up/ “Shqipëria njihet vetëm nga filmi ‘Taken’, s’ka informacione në anglisht”
23/09 11:36
Wake Up/ Youtuber-i amerikan: Vajzat shqiptare kanë të pasme më të bukura se motrat Kardashian
23/09 11:13
Wake Up/ Një teke raki, një copë kulaç, traditë, turizëm, sporte…Mokra është N’Fest
23/09 11:13
Wake Up/ Rasti në Kosovë: Mijëra doza vaksinash përfundojnë në kosh, kaluan datën e skandencës
23/09 10:53
Wake Up/ Eksperti Dasho: Detyrimi i vaksinës nxit falsifikimin e pasaportës së vaksinimit
23/09 10:48
Wake Up/ Eksperti Dasho: Mjekët nuk e marrin përsipër riskun të përdorin vaksina të skaduara
23/09 10:22
Wake Up/ Mjeku Erion Dasho: Vaksina e ka të shtypur në kuti datën e skadencës. Kërkojani mjekut
23/09 10:19
Wake Up/ Mjeku infeksionist Tolaj: Lamë të skadonin vaksinat. Ishte skandal
23/09 10:15
Wake Up/ Youtube-ri amerikan: Mendoja se në Shqipëri të rrëmbenin në rrugë si te filmi “Taken”
23/09 10:15
Wake Up/ A keni pyetur për datën e skadencës së vaksinave?! Mjekët: Keni bërë gabim nëse jo
23/09 09:37
Wake Up/ Shtypi i ditës, 23 Shtator 2021
23/09 08:16
Mbërrin vjeshta/ Vranësira dhe ulen sërish temperaturat, njihuni me parashikimin e motit
23/09 08:14
Wake Up/ 30 vjeçarja me shami pilote e garave me makinave:Ndoqa pasionin pavarësisht gjykimeve
22/09 13:03
Wake Up/ “Klerikët myslimanë në kanë mbështetur në pasionin tim për makinat” flet, pilotja me shami
22/09 11:58
Wake Up/ “Kam ecur edhe me 290 km/h. Kam vetëm një gjobë”, Brunilda Gjura e para pilote me shami
22/09 11:56