Wake Up/ Reshje shiu në të gjithë territorin dhe rritje temperaturash, parashikimi i motit për sot
22/04/2022 09:18

Pjesa e parë ditës do të jetë me alternime kthjellimesh të pakta dhe vranësirash të shpeshta, të cilat më të dukshme do të jenë në zonat Veriore. Ndërsa, sipas Meteoalb pjesa e dytë e ditës do të sjelli shtim të vranësirave në të gjithë Shqipërinë duke gjeneruar reshje shiu në të gjithën territorin. Më të dukshme reshjet e shiut do të jenë në zonat Veriperëndimore.

Shkurte Fejza: Më dridhet zemra kur këndoj “Mora fjalë”,nuk i festoja ditëlindjen fëmijëve!/ Wake Up
20/06 10:48
Historike/ Futbollistët heqin dorë nga shpërblimet për t’u barazuar me gratë!/ Wake Up
20/06 10:35
Shkurte Fejza rrëfen emocionet e ndeshjes së Shqipërisë: Sy e veshë jemi tek ata!/ Wake Up
20/06 10:33
Shkurte Fejza feston sonte 50 vite karrierë me koncert madhështor në Tiranë!/ Wake Up
20/06 10:28
Altin Rraklli: 6 minuta më shumë, Shqipëria do fitonte me Kroacinë!/ Wake Up
20/06 10:27
Loja në Wake Up/ Shefi ngriti zërin për të thirrur shtrak-shtruk e tij besnik/ Wake Up
20/06 10:03
“Tre skuadrat që mund të fitojnë evropianin”!/ Wake Up
20/06 10:02
Çfarë tha Lotar Mateus për Kombëtaren shqiptare, e zbulon ish futbollisti/ Wake Up
20/06 09:59
Pse gaboi Shqipëria, Rraklli: Disa lojtarë nuk kanë freskinë fizike!/ Wake Up
20/06 09:51
Komenti yt pas ndeshjes Kroaci-Shqipëri!/ Wake Up
20/06 09:40
Shqipëria shënoi gol, vajza e Sylvinho-s shpërthen në lot!/ Wake Up
20/06 09:24
Termometri deri në 40 gradë Celcius, cilat qytete do të “digjen”!/ Wake Up
20/06 09:17
Studimi: Tre muaj të vitit i kalojmë në celular!/ Wake Up
19/06 10:27
Besmir Limani, tifozi i flaktë merr pasaportën shqiptare: E ruaj në arkiv!/ Wake Up
19/06 10:26
“Fytyra shqiponjë” tregon atmosferën para ndeshjes Shqipëri-Kroaci!Çfarë ndodhi në Hamburg?/ Wake Up
19/06 10:12
Matthew McConaughey: Ujku i mirë dhe ujku i keq/ Wake Up
19/06 09:52
Kompanitë shqiptare: Probleme me komunikimin dhe menaxhimin e konflikteve!/ Wake Up
19/06 09:52
Pse duan ta lënë punën shqiptarët? Nuk është paga, por…/ Wake Up
19/06 09:47
Të stresuar në punë? Metodat që përdoren për të rritur profesionistë e kompani/ Wake Up
19/06 09:42
Loja në Wake Up/ Shtrak-shtruk e gjeti Kelën para kompjuterit me sytë e skuqur/ Wake Up
19/06 09:38