Wake Up/ Prapaskenat e “Shqiptares” që bëri bashkë Luar Aranin dhe Ermal Fejzullahun
18/06/2021 11:16

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Ermal Kelliçi (redaktor), Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku

Wake Up/ Jo rastësi që filmi shqiptar kandidat në Venecia, është realizuar nga një staf vetëm gra
30/07 11:30
Wake Up/ Elsa Ballauri: Jam kritike, pse debati i seksizmit nuk bëhet nga sportistet shqiptare
30/07 11:16
Wake Up/ Elsa Ballauri, aktiviste: Gratë e të gjitha fushave më ne fund po flasin për seksizëm
30/07 11:15
Wake Up/ Amarilda Prenga, volejbolliste: Se kam ndjerë asnjëherë seksizmin në sportin shqiptar
30/07 11:09
Wake Up/ Grupi Barcelona Gipsy Balkan Orchestra këndon shqip në Kalanë e Rozafës
30/07 10:42
Wake Up/ Sfidat e regjisores së filmit “Vera andrron detin” , në Festivalin e Filmit në Venecia
30/07 10:26
Wake Up/ Udhëtoi me biçikletë nga Gjermania në Kosovë për të parë gjyshen. I riu tregon peripecitë
30/07 10:02
Wake Up/ Sportistet nuk duan “të zhvishen” më gjatë garave! Flasin Elsa Ballauri dhe Amarilda Prenga
30/07 09:52
Wake Up/ “Ha, se vjen gogoli”, “Rri urtë, se vjen polici!” etj. Sa keq bëjmë kur frikësojmë fëmijët?
30/07 09:31
Wake Up/ Shtypi i ditës, 30 Korrik 2021
30/07 08:15
Tjetër ditë e nxehtë/ Diell dhe temperatura deri në 42 gradë, njihuni me parashikimin e motit
30/07 08:11
Wake Up/ Gjon’s Tears: Doja t’i shihja lotët. Gjyshi ishte i pari që mora në video pas Eurovisionit
29/07 11:49
Wake Up/ Gjon’s Tears: Dëgjoj shumë njerëz që thonë vdiq muzika por jo sot muzika ka diversitet
29/07 11:40
Wake Up/ Gjon’s Tears: Ëndrroj një duet me Greis Jones dhe bashkëpunim me aktoren Isabbel Huppert
29/07 11:31
Wake Up/ Ibrahimoviç “flet” shqip. Aktori Granit Rushiti flet për rolin në filmin “I am Zlatan”
29/07 11:23
Wake Up/ Gjon’s Tears: Do t’ju surprizoj me albumin tim dhe me bashkëpunimin me Arilena Arën
29/07 11:08
Wake Up/Turqit në kuzhinë,ukrainasit në bare,indianët kamerier,etj,shërbimi i turizmit shqiptar 2021
29/07 10:13
Wake Up/ Turizmi shqiptar mbahet me punëtorë të huaj por nuk janë të kualifikuar
29/07 10:12
Wake Up/ Arjan Xhelaj:Gabimet më të shpeshta që bëjnë maturantët në aplikimin për në universitet
29/07 10:12
Wake Up/ Nis aplikimi për në universitete. Kujdes! Keni 6 ditë afat për të zgjedhur degën që doni
29/07 10:12