Wake Up/ “Pjeshka Festival” mbërrin për herë të parë në Shqipëri
26/07/2019 13:30

Stina e verës sjell larmi festivalesh apo aktivitetesh, të cilat bëhen akoma dhe më shumë domethënëse kur zhvillohen në bregdet.

Wake Up/ Ish-vokalisti i grupit Troja: Këngëtarët sot bëjnë këngë pse u ndanë nga e dashura
02/12 12:03
Wake Up/ Morgan de Boer: Këndoja shqip “Xhamadanin” përditë në shtëpi e mësuan edhe fëmijët
02/12 11:54
Wake Up/ Ekskluzive/ Vokalisti i “MadMan´s Choice” tregon pse zgjodhën “Xhamadani vija-vija”
02/12 11:54
Wake Up/ Olimpia Smajlaj: Do doja që gjithë jetës të njihesha si këngëtare dhe jo si aktore
02/12 11:47
Wake Up/ Dr.Gentian Toshkëzi: Si ta kuroni sindromën e rrallë POTS në kushte shtëpie
02/12 11:46
Wake Up/ Regjisori Bujar Berisha: “Xhamadani vija-vija” e xhiruam në hamam. Ja simbolikat në klip
02/12 11:38
Wake Up/ Simptomat që zgjasin në kohë të SarsCov2 shkaktarë të sindromës POTS
02/12 11:37
Wake Up/ Punonjësit ankohen se i kanë detyruar të shfrytëzojnë lejet e zakonshme gjatë pandemisë
02/12 11:36
Wake Up/ Fotoreporteri francez kthehet pas 40 viteve dhe gjen shqiptarët e fotografuar në vitet ’80
02/12 11:34
Wake Up/ Shtypi i ditës, 02 Dhjetor 2020
02/12 08:15
Vranësira dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit
02/12 08:09
Wake Up/ Alban Hoxha Fëmijët e tjerë shohin kukulla në TV, djali im futboll. Ka talent si portier
01/12 15:21
Wake Up/ Pse fëmijët zhvillojnë antitrupa pa qenë të prekur nga COVID-19?!
01/12 11:46
Wake Up/ Uta, vajza e maleve e feston ditëlindjen në Majën e Vërtopit
01/12 11:35
Wake Up/ A ja bën kafen në mëngjes Çiljetës? Alban Hoxha: Kjo ndodh vetëm nëpër filma
01/12 11:12
Wake Up/ Alban Hoxha: Marrëdhënia ime me drejtorin Olsi Rama
01/12 11:12
Wake Up/ Uta Ibrahimi: Mali Everest më frymëzoi për librin për fëmijë “Uta e Maleve”
01/12 11:06
Wake Up/ Portieri Hoxha sqaron “largimin” nga Partizani: Kam pasur oferta, asnjëra e duhura
01/12 10:56
Wake Up/ 60 thasë me shishe nxirren nga Liqeni i Shkodrës nga aktivistët “EKO Mendje”
01/12 10:56
Wake Up/ Disa pacientë zhvillojnë më shumë antitrupa Covid, disa jo. Aldi Pupuleku, imunolog: Ja pse
01/12 10:55