Wake Up/ Parashikimi i motit/ Java nis me vranësira dhe ulje të ndjeshme temperaturash
25/10/2021 08:20

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të vranët në të gjithë vendin. Pritet të ketë dhe intervale të shkurtra me reshje. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë rënie të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 01°C në 09°C, në zonat e ulëta nga 08°C në 16°C dhe në zonat bregdetare nga 11°C në 18°C.

Kosova me liberalizimin e vizave braktis Shqipërinë, zgjedh Greqinë dhe Spanjën!
12/07 10:21
Eksperti i turizmit: Do bëhemi si Barcelona, nuk do pranojmë turistët, ja pse…/ Wake Up
12/07 10:20
Shezlongët bosh në bregdetin shqiptar, eksperti zbulon si qendron e vërteta!/ Wake Up
12/07 10:16
Video me plazhe bosh, trendi i rrjeteve sociale që kërkon të prishë imazhin e turizmit/ Wake Up
12/07 10:12
Çfarë po ndodh? Bombulat e gazit pushtojnë pazarin e Korçës dhe pse temperaturat 42 gradë!/ Wake Up
12/07 10:09
B4Students një program i Fondacionit Mane me fokus studentët dhe sipërmarrjet e tyre/ Wake Up
12/07 09:53
Loja në Wake Up/ Ani e donte shumë, por Ela ishte shtrak-shtruk/ Wake Up
12/07 09:53
“Fly Me to the Moon”, filmi “jo limondë” bën bashkë aktorët më në zë!/ Wake Up
12/07 09:33
Biden bën gafën e radhës, ngatërron Kamala Harris me Trump/ Wake Up
12/07 09:32
Cila është dhurata më e bukur që keni marrë ndonjëherë?/ Wake Up
12/07 09:27
Vijon i nxehti afrikan! Fundjavë e “zjarrtë”, bëni kujdes!/ Wake Up
12/07 09:26
Dosja e gatshme/ Vallja devolliçe 300 vjeçare, marka shqiptare që tenton UNESCO-n!/ Wake Up
11/07 10:46
Vallja devolliçe e trashëguar ndër breza, e vështirë për t’u mësuar, por luhet kudo në botë!/Wake Up
11/07 10:36
Dasma origjinale devollite dhe historia që fshihet pas saj!/ Wake Up
11/07 10:31
Për të mos u humbur/ Binjakët i ndau procesi i lindjes, por ritakimi i tyre ishte magjik!/ Wake Up
11/07 10:02
Pse moderatorët e Wake Up u veshën sot me kostume kombëtare?/ Wake Up
11/07 09:47
Tik Group, shërbime nga vizat turistike, rekrutimet e stafeve e deri tek kampet verore/ Wake Up
11/07 09:46
Loja në Wake Up/ Roza i dhuroi të dashurit një byzylyk prej shtrak-shtruk/ Wake Up
11/07 09:36
Po këndonte këngën e tij, vajza surprizohet nga Teddy Swims!/ Wake Up
11/07 09:27
Vala e të nxehtit pushton vendin. Sot termometri shënon 42 gradë!/ Wake Up
11/07 09:27