Wake Up/ Parashikimi i motit/ Java nis me mot të paqëndrueshëm dhe ulje temperaturash
06/07/2020 09:29

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët por herë pas here do të zëvendësohet nga reshje të izoluara sidomos gjatë pasdites. Në zonat malore reshjet do jenë në formën e rebesheve. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 18ºC në 26ºC, në zonat e ulëta nga 20ºC në 30ºC dhe në zonat bregdetare nga 20°C në 32ºC. Era do të fryejë në drejtim Veriperëndimor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 3 ballë.

Wake Up/ Bebe Rexha i postoi remix-in e “Say my name” me çifteli. Jurgen Pecnikaj: U habita
28/09 12:16
Wake Up/ Maqedonia rrezikon liqenin e Ohrit. Ujërat në bregun shqiptar janë tërhequr 100 m
28/09 12:16
Wake Up/ Rritja e pagës minimale, dy anët e medaljes, Civici: Pozitive, por sjell efekt bumerang
28/09 12:16
Wake Up/ Fluks virozash, Qendrat Shëndetësore shërbim 24 orë
28/09 12:16
Wake Up/Leli: Situata e zjarrit në Zvërnec ishte apokaliptike.Zjarri i qëllimshëm, rrezikoi banorët
28/09 10:30
Wake Up/ Shtypi i ditës, 28 Shtator 2020
28/09 10:27
Wake Up/ Parashikimi i motit/ Java nis me rreshje shiu
28/09 10:21
Wake Up/ Aktori Neritan Liçaj: Ne jemi bardh e zi, si komb. Nuk kalojmë një ditë pa debate
25/09 11:10
Wake Up/ Artisti rekordeve Guinness, sjell Angeline Jolie në Tiranë
25/09 11:10
Wake Up/ Njihuni me artistët me aftësi ndryshe të “The Door”. Frymëzim për shumë të rinj
25/09 11:09
Wake Up/ Ilvi Begolli live nga QSUT: Si po i trajtojmë përmes fizioterapisë pacientët me COVID
25/09 11:09
Wake Up/ Studimi me pacientë shqiptarë: Burrat, duhanpirësit, obezët më të rrezikuar nga COVID
25/09 11:09
Wake Up/ Shtypi i ditës, 25 Shtator 2020
25/09 08:14
Parashikimi i motit/ E premtja vjen me reshje të dendura, ja zonat ku rrezikohen përmbytje
25/09 08:11
Wake Up/ E thotë “Nëna Parti”, që “Zoti u dashurua me një striptiste”. Provokimi i dy artistëve
24/09 12:06
Wake Up/ Blero: Tara me Afronën janë si shoqe të ngushta, Tara kërkon motër ose vëlla…
24/09 11:32
Wake Up/ Blero së shpejti me një duet me vajzën Tara
24/09 11:32
Wake Up/ Blero di si ta dashurojë Afronën: “Dua ta trajtoj siç e meriton, butë edhe mirë”…
24/09 11:32
Wake Up/ Dita e dasmës iu trondit nga tërmeti. Blero kujton 21 shtatorin: “O Zot përse sot”
24/09 11:31
Wake Up/ Blero: “Unë e jetoj baladën, më ushqen shpirtin”. Në klipin e ri vij edhe si aktor”
24/09 11:31