Wake Up/ Parashikimi i motit/ Java nis me diell por e ftohtë
13/12/2021 08:29

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të qëndrueshëm. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë rënie të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga -4°C në 03°C, në zonat e ulëta nga 04°C në 10°C dhe në zonat bregdetare nga 06°C në 11°C.

Wake Up/ “Përvjetori i ditëlindjes”, një tenxhere me presion për të shfryrë realitetin
24/05 11:39
Wake Up/ Malaj: Vepra të bën për vete, shfaqja “ulërimë” për të shpëtuar familjen
24/05 11:36
Wake Up/ Regjisori: Kam takuar psikolog, di të vërteta rrënqethëse për familjet shqiptare
24/05 11:27
Wake Up/ Paloma: Jam grua tifoze, mblidhemi me goca, shohim ndeshje e pimë birra
24/05 11:26
Wake Up/ Jupi:Conference League, abuzime me çmimet , kjo pret hovin e eventeve të tjera
24/05 11:26
Wake Up/ Paloma: Ne përjashtim nga rregulli, unë tifoze dhe im shoq urren futbollin
24/05 11:25
Wake Up/ Redi Jupi: Nuk ka rëndësi vetëm futbolli, njerëzit i mbledh eventi e atmosfera
24/05 11:25
Wake Up/ Bitraku: Shfaqja mbi historinë e familjes që shtiret sikur gjërat shkojnë mirë
24/05 11:24
Wake Up/ Jahaj: Superndeshja “kartvizita” e biznesve për të rikthyer turistët në Shqipëri
24/05 10:51
Wake Up/ Jahaj: Turistët në Tiranë, bizneset tregti me çmime korrekte, s’do ketë abuzime
24/05 10:51
Wake Up/ Përfaqësuesi i biznesve: Ndeshja trampolinë për të thithur turistë në çdo kohë
24/05 10:49
Wake Up/ Shfaqja “Përvjetori i ditëlindjes”, historia e familjes “të sëmurë” patriarkale
24/05 10:34
Wake Up/ Sporti, burrat shohin ndeshje, gratë admirojnë muskujt e futbollistëve
24/05 10:20
Wake Up/ Jahaj: Ka prenotime, të huajt kanë rezervuar por festa masive është në sheshe
24/05 10:11
Wake Up/ Seferi: Policia do të menaxhojë qarkullimin rrugor por është ditë pa makina
24/05 10:01
Wake Up/ Roma-Feyenoord, bllokohen disa akse rrugore bashkia njofime në çdo kohë
24/05 09:59
Wake Up/ Seferi: Fluks aksi Tiranë-Rinas Tiranë- Durrës, telefonata pafund për te sheshi
24/05 09:56
Wake Up/ Seferi:Zonat për tifozët, Amfiteatri te Liqeni, Pedonalja dhe Sheshi Skënderbej
24/05 09:42
Wake Up/ Ndeshja e Conference League, fluks rezervimesh në klube nate, bare e restorante
24/05 09:40
Wake Up/ Bashkia e Tiranës: Kemi tre vendgrumbullime për tifozët, më 25 maj s’ka makina
24/05 09:36