Wake Up/ Nga 34 mijë të diplomuar në 2018-ën vetëm 34 janë punësuar. Në Ballkan e njëjta situatë
19/09/2019 10:44
Wake Up/ “S’jam këngëtar, por eksplorator i muzikës”. Visjan Ukcenaj për këngën “Tjetër Botë”
15/07 12:15
Wake Up/ Aktori Visjan Ukcenaj: Isha në tualet kur shkruajta tekstin e këngës “Tjetër Botë”
15/07 12:09
Wake Up/ Mes këngëve të Olsi Bylykut dhe Bes Kallakut, zgjedh të dëgjoj ato të Olsit
15/07 12:07
Wake Up/ Gjirokastra 15 vjet në UNESCO, për tre ditë me radhë festime
15/07 11:38
Wake Up/ Adelina Thaqi e revoltuar: Tregoni nëse jeni me COVID, ndryshe bëni krim me paramendim
15/07 11:38
Wake Up/ Manual praktik: Si të pastrosh lumin nga ndotja. Projekti i Universitetit Bujqësor
15/07 11:37
Wake Up/ Prof.Asoc.Fabian Cenko: Ne jemi përballë një virusi që do të na shoqërojë gjatë
15/07 11:31
Mot i freskët dhe ulje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit
15/07 08:13
Wake Up/ Shtypi i ditës, 15 Korrik 2020
15/07 07:56
Wake Up/ Modeli miliarder: Më kërkojnë lekë borxh edhe për të bërë pushime
14/07 11:18
Wake Up/ Miliarderi shqiptar: Si dhëndër në Kinë gjeta zakonet si tonat
14/07 11:17
Wake Up/ Modeli Rolando Lekaj: Arsyeja pse dhurova 300.000 maska për spitalet në Shqipëri
14/07 11:10
Wake Up/ Urdhri i Psikologut: Është koha për riformatim të shërbimit psikologjik në shkolla
14/07 11:03
Wake Up/ 17- vjeçarja nga Vlora njeh dhe kërcen të gjitha vallet popullore të veriut dhe jugut
14/07 10:50
Wake Up/ Sulmet kibernetike në internet. Kush është i riu shqiptar që sfidoi hakerat në Zvicër?!
14/07 10:50
Wake Up/ Epidemiologu Indrit Seferi: Shtimi i testimeve. Identifikimi në masë, kufizon virusin
14/07 10:50
Wake Up/ Shtypi i ditës, 14 Korrik 2020
14/07 08:06
Mot i freskët dhe reshje në disa zona, njihuni me parashikimin e motit
14/07 08:04
Wake Up/ Gerta Mahmutaj i këndon “fatit të dashurisë” së “Hanës”
13/07 11:54
Wake Up/ Këngëtarja zgjedh të vëllanë dhe të dashurën e tij si protagonistë të klipit
13/07 11:34