Wake Up/ Në transportin urban në Prishtinë nuk lejohen më shumë se 17 persona
08/12/2021 10:34

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare.

Wake Up/ Big Mama: Nuk e di sesi Ilir arrin të ruajë qetësinë në shtëpinë e Big Brother VIP
28/01 11:15
Wake Up/ Big Mama: Me zemër dhe shpirt dua që Big Brother VIP ta fitojë Arjola
28/01 11:08
Wake Up/ Big Mama tifoze e çmendur e Beniadës: Melhemi i shtëpisë së BBVIP
28/01 11:07
Wake Up/ Big Mama tregon marrëdhënien me Andin, djalin me sindromën down
28/01 10:59
Wake Up/ “Nga jashtë nuk e njoha Big Mamën brenda shtëpisë së Big Brother VIP”
28/01 10:52
Wake Up/ “Big Seksi Mama, është emri im i ri”. Big Mama “flakë e kuqe” në Wake Up
28/01 10:47
Wake Up/ “17 vjeç me autobus dhe pak para në xhep”, Big Mama rrëfen herën e parë në Shqipëri
28/01 10:46
Wake Up/ Megi Fino: Në politikë në gjurmët e babait Bashkim Fino, me hapa të vegjël por të sigurt
28/01 10:26
Wake Up/ “Ngjyrat e Shqiptarëve”, konkursi fotografik që promovon Shqipërinë dhe Kosovën
28/01 10:25
Wake Up/ Si ka ndryshuar trendi i dasmave në Shqipëri. Çiftet duan dasma intime pa shpenzime
28/01 10:15
Wake Up/ Armand Peza: Çiftet shqiptare duan dasmë si na katalogje me pak buxhet
28/01 10:02
Wake Up/ Artemisa Ozaj: Dasmën time e kam paguar vetë me bashkëshortin
28/01 09:56
Wake Up/ Planifikuesit e dasmave: Në Shqipëri, “Dasmë me lekët e babit dhe mamit”
28/01 09:53
Wake Up/ Me shpalljen e Vjosës, Park Natyror nuk ka përfunduar kauza e aktivistëve
28/01 09:48
Wake Up/ 50% e çifteve në botë e paguajnë vetë dasmën por duan donin t’ua paguanin prindërit
28/01 09:32
Wake Up/ Lumi Vjosa” në javën e modës në New York. 50 mijë firma për Vjosën Park Kombëtar
28/01 09:21
Vranësira dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit
28/01 08:05
Wake Up/ Antoneta e Përputhen: Vajzat kërkojnë lidhje me djem me të ardhura të mira
27/01 10:55
Wake Up/ Antoneta e Përputhen hap agjenci për njohjen e djemve me vajza. Ja çfarë kërkojnë
27/01 10:53
Wake Up/ Lidhjet në Tinder, debati mes ekspertit të IT dhe Antonetës së Përputhen
27/01 10:51