Wake Up/Mot i kthjellët dhe vranësira por temperatura të larta!Si do të jetë moti për këtë të premte
24/06/2022 09:22

Këtë të premte vendi ynë mbetet në ndikimin e motit të kthjellët dhe vranësirave të lehta e kalimtare gjatë orëve të paradites por pasditja sjell vranësira disi më të dukshme në territor por nuk priten reshje.

Wake Up/ Astrologu: Ujori çasti ideal për gjëra të reja. Peshqit me probleme ekonomike
30/06 11:13
Wake Up/ Shigjetari këtë muaj merr vendime për jetën. Bricjapi i favorizuar në financa
30/06 11:12
Wake Up/ Peshorja, shenja e dashurisë në kohë të artë. Akrepi ka kohë për nisma të reja
30/06 11:11
Wake Up/ Parashikimi:Luani sukses në punë e kontrata, virgjëresha njohje e lidhje të reja
30/06 11:03
Wake Up/ Astrologu: Binjakë mos u nxitoni kohë stabilizimi. Gaforrja përfitime financiare
30/06 11:03
Wake Up/ Korriku muaj i rrezikshëm për dashin, kujdes kontratat. Demi nevrik, fokus në karrierë
30/06 10:47
Wake Up/ Astrologu Jorgo Pulla: Gaforrja, luani dhe ujori më të përkëdhelurit e kësaj vere
30/06 10:46
Wake Up/ Ekspertja e arsimit: Lidhjet “rozë” të ndihmojnë për të nisur një punë të mirë
30/06 10:43
Wake Up/ Astrologu: Ju tregoj çfarë parashikojnë yjet për dashurinë, punën dhe paratë
30/06 10:42
Wake Up/ Ekspertja e Arsimit: Askush nuk gjendet rastësisht në një vend të mirë pune
30/06 10:23
Wake Up/ “Studimet treguan se edhe ata që ishin të varfër u bënë CEO të kompanive të mëdha”
30/06 10:02
Wake Up/ “Fëmijët që rriten në familje të pasura, më shumë mundësi për studime cilësore”
30/06 10:01
Wake Up/ Ekspertja e arsimit:Shqipëria nuk orienton të rinjtë çfarë zanatesh kërkon tregu
30/06 09:57
Wake Up/ Ekspertja: E duam arsimin por shteti të marketojë shkollat teknike e profesionale
30/06 09:56
Wake Up/ Barometri i Ballkanit raporton se Shqiptarët janë më arsimdashësit në rajon
30/06 09:54
Quizz-i në Wake Up
30/06 09:50
Wake Up/ Vendimi ndan SHBA përgjysmë , rriten shitjet online të pilulave të abortit
30/06 09:47
Wake Up/ Mjeku: Aborti çështje e komplikuar, pas muajit të 3-të foshnja ndjen dhimbjen
30/06 09:46
Wake Up/ Ndalimi abortit, mjeku:Blerja e pilulave online e zakonshme dhe e lejuar në SHBA
30/06 09:46
Wake Up/ Gazetarja: SHBA e ndarë përgjysmë, gjykata e la në dorë shteteve ta ndalojnë ose jo
30/06 09:45