Wake Up/ Mjekja Ibranji: Rrezik nga dezinfektantët, aromatizuesit apo produktet kozmetike
07/12/2021 09:56

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare.

Rikthehen vranësirat dhe rriten temperaturat, njihuni me parashikimin e motit
20/01 08:13
Wake Up/ Detektivja zbulon 12 vendet ku dikush mund të vendosë pajisjen përgjuese
19/01 11:38
Wake Up/ “Gratë shqiptare të fiksuara për të përgjuar burrat.” Detektivja tregon rastet
19/01 11:34
Wake Up/ “Ditari i Hueyda El Said ku rrëfen dhe betejen me sëmundjen së shpejti për botim”
19/01 11:11
Wake Up/ “Thierry Grosjean tregon si djali Gabriel e kujton çdo ditë të ëmën Hueyda El Said”
19/01 11:05
Wake Up/ “Pse Hueyda El Said e mbajti të fshehtë sëmundjen”, flet bashkëshorti Thierry Grosjean
19/01 11:01
Wake Up/ “Çdo ditë unë dhe Gabrieli takohemi me Hueydën. Arsyeja pse prehet në Luksemburg”
19/01 11:00
Wake Up/ “Delta varianti më i rrezikshëm i Covid-19”, thotë kërkuesja shkencore, Lisiena Hysenaj
19/01 10:49
Wake Up/ “Jeta ime 2 muaj pa Hueyda El Said”. Bashkëshorti Thierry në një rrëfim emocional
19/01 10:49
Wake Up/ Detektivja: Mos pranoni çdo dhuratë nga partneri, mund të jetë “grep”për t’ju përgjuar!
19/01 10:48
Wake Up/Psikologia:Mësuesit në orën e edukatës seksuale ndajnë djemtë & vajzat në klasa të ndryshme”
19/01 10:22
Wake Up/ 13 vjeçarja shqiptare bëhet nënë nga lidhja me një 16-vjeçar. Debati për fenomenin
19/01 10:22
Wake Up/ Mjeku që asistoi në lindjen e 13 vjeçares: Cilat janë pasojat e lindjes në moshë të mitur
19/01 10:21
Wake Up/ Kosova në “shok”, 13 vjeçarja bëhet nënë. Ekskluzivisht, flet mjeku që asistoi në lindje
19/01 10:07
Wake Up/ Dr.Lisiena Hysenaj: Ja si pas 20 minutave në ajër, Covid e humbet aftësinë për të infektuar
19/01 10:06
Diell por ulen sërish temperaturat, njihuni me parashikimin e motit
19/01 08:27
Wake Up/ Dy banorët e BB dhe BBVIP: Është momenti që të përplasen dy titanët Iliri dhe Donaldi
18/01 11:04
Wake Up/ Kledi Hysa, BBVIP: Si do përdoret debati, “Unë shqiptar ti kosovar” mes Ilirit dhe Dagzit
18/01 11:02
Wake Up/ Ish banori BB3: Konflikti Ilir dhe Monika u përdor aq keq nga banorët se favorizoi Ilirin
18/01 11:01
Wake Up/ Erion Zeqiraj, ish banor i BB3: Fifi u penalizua nga në shtëpi nga takimi me të atin
18/01 10:45