Wake Up/ Mjekja: Besimtarët nuk duan të bëjnë kontrolle e analiza për anomalitë
28/07/2022 10:13

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku

Wake Up/ Xhemi Shehu: Instagramin e kam hapur dhe mbyllur 3 herë, nuk më pëlqen
03/10 11:21
Wake Up/ Xhemi Shehu: Sa herë që i publikoja fëmijët në rrjete sociale më sëmureshin!
03/10 11:21
Wake Up/ Xhemi Shehu triumfon në quizin me “emoji”
03/10 11:14
Wake Up/ Ishte Salsano Rapi ndërmjetësuesi im për t’u rikthyer në “Portokalli”
03/10 11:01
Wake Up/ Xhemi Shehu: Dy janë arsyet përse nuk bëhem më brune!
03/10 11:00
Wake Up/ Xhemi Shehu nuk kursehet teksa flet për Fjoralba Ponarin
03/10 10:58
Wake Up/ Xhemi Shehu tregon për herë të parë përse u largua nga “Portokalli”
03/10 10:53
Wake Up/ Xhemi Shehu: Rikthimi im në “Portokalli” si histori dashurie!
03/10 10:45
Wake Up/ Xhemi Shehu tregon sekretin e bukurisë, zbulon çfarë pi në mëngjes esëll!
03/10 10:44
Wake Up/ Edlira Gjoni: Dua të jetoj tek ajo Shqipëria që politikanët postojnë në faqet e tyre!
03/10 10:21
Wake Up/ Pedagogia e komunikimit Gjoni; Edi Rama ka më shumë ndjekës se liderët Evropianë
03/10 10:12
Wake Up/ Edlira Gjoni; Politikanët duke u marrë me rrjetet sociale kanë lënë punën pas dore
03/10 10:10
Wake Up/ Edlira Gjoni: Politikanët i shfrytëzojnë rrjetet sociale në mënyrën më të keqe të mundshme
03/10 10:09
Wake Up/ Totti vs Blasi; Ajo i vjedh Rolexin, ai çantat firmato
03/10 09:49
Wake Up/ Shanse maksimale për sulme bërthamore nga Putin
03/10 09:48
Wake Up/ Edlira Gjoni për politikanët: Sa më aktiv në rrjetet sociale aq më pasiv në jetën reale!
03/10 09:47
Wake Up/ Burrë e grua mish e thua, por a duhet të ndajmë edhe kodin e celulalarit?
03/10 09:46
Wake Up/ “Më lexo buzët”/ Neada dhe Vilma sfidojnë njëra- tjetrën
01/10 14:04
Wake Up/ Sofo dhe Evi: Në Shqipëri konsumohet më shumë kafe se në Greqi
01/10 13:29
Wake Up/ Sofo dhe Evi tregojnë bashkëpunimin me “Lori Caffe”
01/10 13:28